Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncerty 25 Jubileuszowej Tarnowskiej Nagrody Filmowej

Koncerty 25 Jubileuszowej Tarnowskiej Nagrody FilmowejTARNOWSKA NAGRODA FILMOWA to festiwal promujący i popularyzujący dorobek polskiej kinematografii od 25 lat, jest więc jedną z najstarszych po Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni imprez związanych z polskim filmem. Podczas Festiwalu prezentowane są wybrane najnowsze filmy fabularne, powstałe w ciągu ostatniego roku (pomiędzy kolejnymi jego edycjami).

Poza projekcjami w kinie Marzenie czy plenerowymi mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mogli uczestniczyć w dwóch znaczących wydarzeniach artystycznych, czyli koncertach plenerowych na Rynku. 13 maja o 20:00 odbędzie się koncert Ani Dąbrowskiej , która w dużej mierze przedstawi materiał z albumu „Ania Movie” , natomiast dzień później (14 maja) na tej samej scenie odbędzie się uroczysta Gala Wręczenia Nagród 25 TNF , którą uświetni specjalnią Laureaci nagród oraz koncert, przygotowany dla Tarnowskiej Nagrody Filmowej – „Kultowe Piosenki Filmowe” – w wykonaniu SMOLIK BIG BAND oraz solistów: Natalii Grosiak (Mikromusic), Renaty Przemyk, Tomasza Makowieckiego (NO!NO!NO!) i Macieja Maleńczuka. Oba koncerty rozpoczną się o 20:00, wstęp wolny.

Ania Dąbrowska  jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała cztery albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty: „Samotność po zmierzchu” (2004), „Kilka historii na ten sam temat” (2006), „W spodniach czy w sukience?” (2008), „Ania Movie” (2010). Łącznie sprzedała ponad 200 000 albumów. Popularność i uznanie publiczności doskonale oddają 3 statuetki otrzymane podczas koncertu TOP w ramach festiwalu Top Trendy. Ania ma również na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień branżowych, jak choćby 6 Fryderyków i 2 nagrody Eska Music Awards. Zagrała trzy duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce.

Andrzej Smolik - tego Artysty nie trzeba specjalnie przedstawiać. Wystarczy wspomnieć, że jest niekwestionowaną gwiazdą wśród polskich producentów muzycznych, produkował utwory i płyty dla takich artystów jak: Krzysztof Krawczyk, Kasia Nosowska, Robert Gawliński, Maryla Rodowicz czy Maria Peszek. Natomiast przy swoich autorskich projektach współpracował m.in. z: Arturem Rojkiem, Noviką, Miką Urbaniak, Kasią Kurzawską i wieloma innymi młodymi wokalistami i muzykami. Jego albumy osiągają statusy "Złotych" i "Platynowych". Smolik jest laureatem wielu nagród branżowych i cieszy się uznaniem zarówno krytyków jak i publiczności. Od premiery najnowszej płyty "Smolik 4", czyli od listopada 2010 r. koncertuje w nowatorskim składzie, z bogatym instrumentarium. Nowe, zaskakujące aranżacje od transowo tanecznych po melancholijno ambientowe, a wszystko to w towarzystwie akustycznych brzmień i technologii retro. Starsze piosenki zyskały nowe formy, zaś znakomici wokaliści gwarantują pełen muzycznych wrażeń wieczór.

Program koncertu składać się będzie z kompozycji m.in.:   Henryka Warsa, Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza, Seweryna Krajewskiego, Krzysztofa Komedy, Włodzimierza Korcza , znanych z polskich filmów i seriali w nowoczesnej aranżacji jednego z najlepszych polskich producentów, aranżerów i kompozytorów - Andrzeja Smolika.


Zobacz w serwisie NocnyTarnow.pl:
Opis 25 Tarnowskiej Nagrody Filmowej

Program 25 Tarnowskiej Nagrody Filmowej

Oficjalna strona 25 Tarnowskiej Nagrody Filmowej: www.tarnowskanagrodafilmowa.pl

Koncerty:
Ania Dąbrowska - Ania Movie- Rynek Tarnów

Smolik - Kultowe Piosenki Filmowe - Tarnowski Rynek

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.