Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert zespołu Drumbum w Piwnicach TCK

Koncert zespołu Drumbum w Piwnicach TCKZespół Drumbum powstał w 2005 roku w Tarnowie przy Zespole Szkół Muzycznych. Obecnie tworzą go uczniowie, absolwenci i nauczyciele szkoły: Jan Krawczyk, Sylwester Malinowski, Tomasz Bielecki, Bartłomiej Pająk, Przemysław Wózek, Michał Jakubowski, Maciej Kitajewski. Repertuar zespołu jest bardzo zróżnicowany począwszy od gry na przedmiotach codziennego użytku, przez utwory o charakterze latynoskim, na utworach muzyki klasycznej skończywszy. Podczas koncertu usłyszymy instrumenty perkusyjne takie jak marimba, wibrafon, ksylofon, zestaw perkusyjny, oraz instrumenty z różnych stron świata.

Miejsce: Piwnice TCK
Data i czas: czwartek 31 maja, godz. 19:30

Wstęp wolny

Pierwszy koncert odbył się w Piwnicach TCK w lutym 2006 r. pod nazwą „12 perkusistów i bas”. Wystąpili wówczas nauczyciele, absolwenci i uczniowie szkoły muzycznej w Tarnowie. Obecnie zespół tworzą nauczyciele i absolwenci szkoły muzycznej. Przez 6 lat zespół zagrał blisko 30 koncertów na różnych imprezach w Małopolsce.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.