Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert wielkiego serca - była wokalistka Varius Manx w Tarnowie

Koncert wielkiego serca - była wokalistka Varius Manx w TarnowieMonika Kuszyńska, była wokalistka zespołu Varius Manx i tarnowska grupa MONK to gwiazdy koncertu dobroczynnego „Tarnowianie – ludzie wielkiego serca”. Odbędzie się on w czwartek, 3 listopada 2011 r. o godz. 18.00 w Centrum Sztuki Mościce. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na zakup protezy dla chłopca cierpiącego na nowotwór kości oraz na rehabilitację dzieci z niepełną sprawnością.

Gwiazdą wieczoru będzie Monika Kuszyńska, borykająca się z niepełną sprawnością od czasu wypadku, do którego doszło po jednym z jej koncertów. Na scenie pojawi się również tarnowski zespół MONK oraz Krystyna Aleksander z Krościenka nad Dunajcem, pienińska malarka i poetka, wspierająca dzieci i młodzież z niepełną sprawnością.

Bilety-cegiełki o wartości 20 i 30 zł są do nabycia w kasach Centrum Sztuki Mościce.
Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawują: Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała i Starosta Tarnowski Mieczysław Kras.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.