Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert uczniów i nauczycieli S.M.ROCK w Piwnicach TCK [25.03]

S.M.ROCKRaz na kwartał w Piwnicach TCK odbywa się koncert, w którym udział biorą uczniowie S.M.Rock, prezentując warsztat nowo nabytych umiejętności oraz nauczyciele, dając popis swoich możliwości.

W programie koncertów na żywo usłyszeć można sprawdzone przeboje gwiazd zagranicznej muzyki pop-rock. Imprezy z tego cyklu cieszą się ogromnym zainteresowaniem publiczności, w której oprócz rodzin i znajomych występujących na scenie uczniów, nie brakuje fanów nauczycieli, jak i sympatyków dobrej muzyki.

Repertuar piosenek dobierany jest bardzo starannie tak, by dawał możliwie największą frajdę – uczniom z grania, a publiczności z słuchania. Końcem marca 2011 r. w Piwnicach TCK odbędzie się kolejny koncert z S.M.Rock.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych.

Aktualnie można się kształcić w pięciu klasach instrumentalnych: gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, a także wokal, z którego zajęcia od niedawna znów znalazły się w ofercie TCK, a prowadzi je Bartosz Rokicki.

Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je:
Piotr SMOLEŃ (gitara),
Paweł MAZUR (bas),
Maciej Pierzchała (pianino),
Bartosz ROKICKI (wokal),
Bartłomiej ROJEK (perkusja).

Koncert S.M. ROCK - 25 marca 2011 r., godz. 19.00, Piwnice TCK, Tarnów - Rynek 5.

Bilety w przedsprzedaży od 16.03.11 w cenie 15 zł do nabycia w Biurze Obsługi - TCK. Ilość miejsc ograniczona.

Bilety na koncert zostały już wyprzedane.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.