Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert uczniów i nauczycieli S.M.Rock: Młodzi vs. Starzy - Piwnice TCK

Koncert uczniów i nauczycieli S.M.Rock: Młodzi vs. Starzy23 marca zapraszamy do Piwnic TCK na kolejne estradowe zmagania adeptów Szkoły Muzyków Rockowych. Na scenie Piwnic TCK wystąpią uczniowie i nauczyciele w specjalnie na tę okazję przygotowanym repertuarze. Uczniowie na żywo zagrają utwory legend rocka, a nauczyciele zmierzą się z aktualnymi przebojami pop-rock.

Raz na kwartał uczniowie S.M.Rock publicznie prezentują nabyte umiejętności. Niejednokrotnie jest to okazja do pierwszego w ich życiu występu  na prawdziwej scenie. Dla wielu to gromny stres, ale też nietypowy sprawdzian, którego nie zdarza się im "oblać". Po występie uczniów na scenie zobaczemy nauczycieli.

Po koncercie prowadzone będą zapisy na zajęcia nauki gry na gitarze, basie i perkusji. Indywidualne lekcje prowadzone są przez profesjonalnych muzyków rockowych i jazz-rockowych. Zajęcia odbywają się co tydzień w Piwnicach TCK, a prowadzą je: Piotr Smoleń (gitara), Paweł Mazur (bas), Maciej Pierzchała (pianino), Bartosz Rokicki (wokal), Bartłomiej Rojek (perkusja).

Godz. 19:00
Bilety: 20 zł

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.