Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert T.Love w Tarnowie w "Jaskółczym Gnieździe" [01.05]

Koncert T.Love w TarnowieT.Love przyleci do "Jaskółczego Gniazda".

Tarnowskie "Jaskółki" motorem napędowym dla wydarzeń kulturalnych w mieście? Dlaczego nie! Do takiej konstatacji doszli działacze Unii Tarnów podczas czwartkowej konferencji w siedzibie klubu. Ustalenia dotyczące występu T.Love oraz Williama Jonesa zapadły w cieniu decyzji czysto sportowych - między innymi roszady na stanowisku managera drużyny czy sprawy obywatelstwa Martina Vaculika.


 

Koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów rockowych na czele z charyzmatycznym Muńkiem Staszczykiem będzie miał miejsce już 1 maja, tuż po hitowym spotkaniu z Gorzowem Wielkopolskim. Drugie z wspomnianych wydarzeń odbędzie się przy okazji pojedynku z Unią Leszno. Tarnowscy działacze podłapali koncertowego bakcyla po koncercie Sidneya Polaka, który towarzyszył rozgrywaniu finału Indywidualnych Mistrzostw Europy. Eventy takie jak te przyczynią się do ugruntowania pozycji Czarnego Sportu w Tarnowie oraz pozyskania nowego zastępu fanów.

T.Love to Częstochowski zespół funkcjonujący od 1982 roku tworzący w stylistyce "rocka i okolic". Początki ich działalności przypadały na lata eksplozji rodzimego punk rocka. Pierwszy długo grający krążek wydali jednak dopiero w 1992 roku. Od tego czasu nieprzerwanie wchodzą w skład panteonu polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół doświadczył kilkunastu zmian personalnych przez co jedynym muzykiem grającym nieprzerwanie w zespole od momentu założenia pozostaje wokalista Muniek Staszczyk.

Tarnowianie powinni od dziś zacierać ręce, przygotowywać gardła i trąbki na rozpoczynający się żużlowy sezon oraz towarzyszącym im wydarzeniom kulturalnym. Nowa polityka obrana przez włodarzy tarnowskiej Unii zasługuje jedynie na aprobatę i wsparcie - a na koncertach - oklaski.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.