Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Sing & Record - Piwnice TCK

Koncert Sing  Record - Piwnice TCKDobiega końca druga edycja warsztatów wokalnych Sing & Record. Inicjatywa Sławka Ramiana i Grzegorza Gawlika przyciągnęła kilkunastu młodych wokalistów, którzy od października ub. roku do kwietnia systematycznie uczestniczyli w zajęciach wokalnych odbywających się w Tarnowskim Centrum Kultury. Podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy będzie koncert finałowy, który w Piwnicach TCK zabrzmi 9 maja 2014 r.

W repertuarze koncertu znalazły się tym razem wyłącznie autorskie piosenki napisane specjalnie dla uczestników warsztatów. To najlepszy sposób na wyeksponowanie indywidualnych walorów głosowych - mówi Sławek Ramian. Oprócz naszych utworów, które napisaliśmy specjalnie na tę okazję będziemy mogli posłuchać kompozycji jednego z uczestników - dodaje Grzegorz Gawlik.
Podczas II edycji warsztatów na zajęciach pojawiło się wielu ciekawych młodych ludzi. Niektórzy przyszli tylko przez chwilę, inni zostali do końca i zaprezentują tarnowskiej publiczności wspaniały koncert.

Po wakacjach wystartuje kolejna, trzecia edycja, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Wokalistom będzie akompaniował zespół w składzie:
Kacper Stolarczyk - gitara
Grzegorz Nosek - gitara basowa
Bartek Rojek - perkusja
Sylwek Malinowski - instr. perkusyjne
Piotr Niedojadło - instr. klawiszowe


Godz. 19:30
Bilety: 20 zł
 

Więcej informacji o uczestnikach warsztatów, którzy zaśpiewają podczas koncertu można znaleźć na facebook'owym profilu Sing & Record.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.