Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Scorpions - ostatnie przygotowania, mapa parkingów

Koncert Scorpions - ostatnie przygotowania, mapa parkingówCoraz bliżej przełomowego wydarzenia kulturalnego w Tarnowie. W mieście zagości gwiazda światowego formatu. Tarnów znalazł się wśród największych europejskich miast, które odwiedzą muzycy zespołu Scorpions. To nie tylko wydarzenie prestiżowe, mające ogromne przełożenie promocyjne dla miasta, ale również skomplikowane przedsięwzięcie logistyczne, do którego przygotowania trwały ponad pięć miesięcy.

Na parkingach uczestnikom koncertu pomagać będą specjalnie przeszkolone służby. Udzielą informacji m.in. o bazie gastronomicznej, terminach pozostałych wydarzeń kulturalnych odbywających się w mieście, a w razie braku wolnych miejsc parkingowych skierują na najbliższy wolny postój.

Z uwagi na częściowe zamknięcie ulic wokół Stadionu Miejskiego i związane z tym problemy w dostaniu się na koncert prywatnymi samochodami, uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa, z której skorzystać będą mogli mieszkańcy Tarnowa oraz goście z innych miast. Dla przyjezdnych i mieszkańców przygotowano specjalne parkingi. Znajdować się one będą na placu targowym „Chyszów” (płatny) obok hali sportowej „Jaskółka”, przy ulicy Chemicznej – KAPRO oraz na dawnym placu handlowym „Targowica” przy ulicy Dwernickiego, skąd na stadion będzie odjeżdżał specjalny autobus. Parking dla autobusów zaplanowano wzdłuż ul. Chemicznej, natomiast busy będą mogły parkować przy kościele w Mościcach.

Zadbano także o powrót po koncercie. Po jego zakończeniu kursować będą specjalne autobusy. Podstawione zostaną w dwa miejsca: zajezdnię w Mościcach oraz w okolice wiaduktu kolejowego (po jego południowej stronie).

Przypomnijmy, że przebudowy doczekała się również główna arena koncertu. Wymieniono ogrodzenie wokół stadionu oraz wybudowano dwunastometrowe przebicie we wschodniej trybunie, które umożliwi wjazd kilkunastu samochodów ze sprzętem oraz pełnić będzie funkcję wyjścia ewakuacyjnego.

Mapa parkingów >> kliknij aby pobrać plik PDF

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.