Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert S.M.Rock: Polskie przeboje

Koncert S.M.Rock - dziś rusza sprzedaż biletówJuż 20 grudnia odbędzie się kolejny koncert z cyklu S.M.Rock. Pod tą nazwą kryje się zarówno Szkoła Muzyków Rockowych, która prężnie działa w Tarnowskim Centrum Kultury, jak też bardzo lubiane przez publiczność koncerty, na których uczniowie  stawiają pierwsze sceniczne kroki.

Podczas grudniowego koncertu swoje umiejętności zaprezentują m.in. podopieczni nowych nauczycieli, Żanety Lubery, Norbera Pajka i Piotra Wojtanowskiego. Na finał koncertu, po występach uczniów, na scenę wejdą nauczyciele by zagrać kilka popisowych utworów.

Repertuar koncertu będzie nieco inny, niż do tej pory. Nauczyciele wspólnie z uczniami po raz pierwszy w historii szkoły postawili na polską muzykę. Podczas koncertu usłyszymy znane i lubiane rockowe i popowe przeboje.

Godz. 19:00
Bilety: 20 zł

Informacje o nauczycielach:
http://www.tck.pl/artykuly-sm-rock,20,30,nauczyciele.html

Informacje o zapisach:
http://www.tck.pl/artykuly-sm-rock,20,29,zapisy.html

W koncercie uczniowie Szkoły Muzyków Rockowych oraz nauczyciele:
Wokal: Żaneta Lubera
Gitara: Norbert Pajek
Bas: Piotr „Quentin” Wojtanowski
Instr. Klawiszowe: Maciej Pierzchała
Perkusja: Bartłomiej Rojek

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.