Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Ryszarda Rynkowskiego na rzecz hospicjum Via Spei

Koncert Ryszarda Rynkowskiego na rzecz hospicjum Via SpeiFundacja Kromka Chleba serdecznie zaprasza na recital największych przebojów artysty, który odbędzie się 12 września 2013 roku o godzinie 19.00 w Centrum Sztuki Mościce.

Ryszard Rynkowski, znakomity polski piosenkarz, kompozytor i pianista już wkrótce wystąpi w Tarnowie w koncercie charytatywnym, który Fundacja Kromka Chleba organizuje na rzecz budowy hospicjum Via Spei. Wyjątkowy recital, podczas którego zabrzmią największe przeboje artysty, odbędzie się 12 września 2013 roku o godzinie 19.00 w Centrum Sztuki Mościce.  „Szczęśliwej drogi już czas”, „Jedzie pociąg z daleka”, „Wznieś serce” czy „Urodziny” to tylko niektóre utwory z bogatego repertuaru Rynkowskiego, które będzie można usłyszeć na żywo podczas wrześniowego koncertu. Warto zarezerwować czas, aby ten wieczór spędzić przy muzyce jednego z największych i najbardziej utalentowanych polskich artystów.

Ryszard Rynkowski jako solista występuje na polskiej scenie już od ponad 25 lat. Wydał kilkanaście płyt, które w większości są efektem współpracy z autorem tekstów i poetą Jackiem Cyganem. Jego utwory spotykają się zawsze ze znakomitym przyjęciem, są dojrzałe, pełne emocji i uczuć, a miłym dla ucha kompozycjom towarzyszą niebanalne, refleksyjne teksty. Wielokrotnie nagradzany, jest laureatem wielu festiwali muzycznych w Polsce i zagranicą.

Organizatorem  koncertu Ryszarda Rynkowskiego w Tarnowie jest Fundacja Kromka Chleba  - inicjator budowy hospicjum Via Spei. Koncert ma charakter charytatywny, całkowity dochód z rozprowadzonych biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na rzecz realizacji dalszych etapów budowy hospicjum.


Wejściówki na koncert w cenie 50 PLN są dostępne:
od 19 sierpnia w biurze Fundacji Kromka Chleba, pl. Kazimierza 5 w Tarnowie
Poniedziałek-piątek od 10.00 do 18.00
Rezerwacje: tel. (14) 656 02 36, e-mail: fundacja@kromkachleba.pl

w kasie CSM W sierpniu kasa Centrum jest czynna od 15.00 do 20.00.
We wrześniu:
Poniedziałek-piątek od 10.00 do 20.00
Sobota, niedziela od 15.00 do 20.00
Telefon (14) 633 46 00


Fundacja Kromka Chleba powstała 10 lat temu, aby nieść pomoc ludziom w trudnej sytuacji życiowej. Prowadzi łazienkę i noclegownię dla osób bezdomnych oraz Tarnowski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Z inicjatywy Fundacji powstaje w Tarnowie pierwsze hospicjum stacjonarne Via Spei. Dzięki wsparciu wielu firm, instytucji i osób w 2011 roku powstały fundamenty budynku, a od 2012 roku realizowany jest stan surowy otwarty. Aktualnie tj. w 2013 roku planowane jest pokrycie dachu budynku blachą. Bieżące informację na temat postępów w budowie można znaleźć na stronie www.kromkachleba.pl oraz na Facebooku.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.