Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert noworoczny: Piotr Kita oraz goście w Marzeniu

Koncert noworoczny: Piotr Kita oraz goście w MarzeniuTarnowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert noworoczny Piotra Kity. Podczas koncertu wystąpią też zaproszeni goście - Monika Partyka, Izabela Mika i Tomasz Stec.

Piotr Kita - znany w Tarnowie muzyk i nauczyciel muzyki, końcem 2012 roku dał się poznać całej Polsce. Wygrał casting do telewizyjnego muzycznego show "Must Be The Music - Tylko Muzyka", gdzie dotarł do ścisłego finału. Sympatię publiczności zaskarbił sobie zachwycającym wykonaniem "C’est la vie" Andrzeja Zauchy.

Muzyk wielokrotnie występował na wielu tarnowskich scenach, m.in. w koncercie "John Lennon 70/50/30", czy na dużej scenie plenerowej podczas 26 Tarnowskiej Nagrody Filmowej.

19 stycznia w Kinie Marzenie będziemy mieli kolejną okazję aby posłuchać pięknego głosu Piotra Kity. W noworocznym koncercie usłyszymy szlagiery polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, oczywiście zabrzmią też piosenki, które zaprezentował podczas programu "Must Be The Music".

Wraz z Piotrem wystąpią zaproszeni goście, a akompaniować będzie mu zespół tarnowskiego muzyka Bartka Szułakiewicza.

Piotr Kita – fortepian, śpiew
oraz
- Izabela Ilcewicz - śpiew
Pedagog i wokalistka udzielająca się na tarnowskiej scenie jazzowej i tanecznej. Od wielu lat w duecie z Piotrkiem Kitą w zespołach Sektor B. i eMKa kwadrat.
- Monika Partyka - śpiew
Wokalistka i modelka. Członek Tarnowskiego Chóru GOS.PL i zespołu Gang Bang Band założonego przez McSilka.
- Tomek Stec - śpiew
Weteran tarnowskiego rocka, ale i piosenki religijnej. Uczestniczy równocześnie w tak różnorodnych projektach jak Tarnowski Chór GOS.PL zespół wokalny MONK oraz rockowe ZIYO.

Bartek Szułakiewicz - inst. klawiszowe, aranżacje
Stanisław Migała - gitary
Paweł Mazur - bas
Sylwester Malinowski - perkusja
Michał Król - saksofony
oraz Kwartet smyczkowy ”Con Afetto”

Bartek Szułakiewicz - tarnowski muzyk, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznych w Krakowie i Katowicach. Na co dzień dyrygent Orkiestry Dętej Zakładów Azotowych oraz kierownik muzyczny Chóru GOS.PL. Współtwórca także bardziej spektakularnych przedsięwzięć, jak Oratorium "Ziemia Przystań Miłości" (wraz z Przemysławem Pasternakiem 2008) oraz koncertowe DVD zespołu TOTENTANZ z Tarnowską Orkiestrą Kameralną. Ponadto, jako aranżer i kompozytor współpracuje z wieloma big-bandami i orkiestrami dętymi w Polsce oraz z artystami cyrkowymi z całej Europy.

Koncert odbedzię się w Kinie Marzenie 19 stycznia (sobota).
Godz. 20:00
Bilety: 25 zł

Źródło: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.