Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Nadziei Via Spei - Tarnowski Teatr

Koncert Nadziei Via Spei - Tarnowski TeatrPo raz pierwszy zjednoczeni medycy przeróżnych dziedzin staną na deskach Tarnowskiego Teatru by ramię w ramię wspólnie stworzyć niecodzienne widowisko kulturalne.

Po zakończonym sukcesem spektaklu kabaretowym Zenona Laskowika, Jacka Fedorowicza i „Kabareciarni” przyszedł czas na kolejne wydarzenia artystyczne pod egidą Fundacji Kromka Chleba i współorganizatorów.

Tym razem zapraszamy Państwa na koncert charytatywny, który został nazwany „Koncertem Nadziei” będzie to unikatowe wydarzenie w skali naszego regionu. Po raz pierwszy zjednoczeni medycy przeróżnych dziedzin staną na deskach Tarnowskiego Teatru by ramię w ramię wspólnie stworzyć niecodzienne widowisko kulturalne.

Swoje umiejętności wokalne, taneczne i artystyczne na deskach tarnowskiego teatru zaprezentuje 42 wykonawców począwszy od ratowników medycznych, fizjoterapeutów, pielęgniarek na lekarzach i dentystach skończywszy. Imprezę poprowadzi pochodząca z Tarnowa aktorka Joanna Sydor.

Organizatorami koncertu są: Towarzystwo Lekarskie – Oddział w Tarnowie, Okręgowa Izba Lekarska oraz Okręgowa Izba Pielęgniarska w Tarnowie we współpracy z Fundacją KROMKA CHLEBA. Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na budowę pierwszego, stacjonarnego hospicjum w Tarnowie Via Spei.

Koncert odbędzie się 11 grudnia 2011 roku o godzinie 18.00 w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie.

Bilety do nabycia w:
- siedzibie Fundacji Kromka Chleba, Plac Kazimierza 5
od poniedziałku do czwartku w godzinach 13.00 – 18.00

- kasie Teatru
od wtorku do piątku w godzinach 09.00 – 17.00

- siedzibie OIL ul. I Mościckiego 14
poniedziałek 10.00 - 17.00
wtorek 08.00 - 15.00
środa 10.00 -17.00
czwartek 08.00 -15.00
piątek 08.00 -15.00

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.