Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert: Megitza - pierwszy raz w Tarnowie

Koncert: Megitza - pierwszy raz w TarnowieMegitza to koncertowa rewelacja - niezwykły głos, charyzma i uroda. 19 września artystka ze swoim zespołem po raz pierwszy zagości w Tarnowie. Towarzyszyć jej będą wspanili muzycy, wśród nich aż dwóch tarnowian oraz gitarzysta ze Stanów Zjednoczonych. Koncert będzie transmitowany na żywo na antenie RDN Małopolska.

Miejsce koncertu: Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5)
Data: 19.09.2014 r., godz. 20.00
Bilety: 25 zł

 

Megitza, to góralka z Podhala. Śpiewa i gra na kontrabasie. Jest finalistką programu "Must Be The Music - Tylko Muzyka".
Małgorzata Babiarz (Megitza) swoją karierę rozpoczynała w USA. Wygała pięć płyt, a obecnie trwają prace nad szóstą płytą zapowiadaną przez singiel "Teroz".
Międzykulturalne brzmienie Megitzy jest głęboko zakorzenione w jej podhalańsko romskim dziedzictwie. Emigrowała do USA, gdzie mogła spełnić swoje marzenie o tworzeniu muzyki. Krytycy opisują ją, jako "muzyka na nowe milenium". W jej sercu tętni ethno-jazz, funky, rock, czy reggae. Wszystko to jest owite bałkańskim żywiołem. Jako kompozytorka i autorka tekstów piosenek nawołuje do czerpania radości z każdej chwili, do odnajdywania dobroci w sobie i innych.

Podczas swojego pierwszego koncertu w Tarnowie Megitza wystąpi z zespołem w składzie:
Małgorzata Babiarz - wokal, kontrabas
Dominik Mietła - Trąbka
Dustin Carlson - gitara (USA)
Kajetan Borowski - piano
Damian Niewiński - perkusja

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.