Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert "Mania Pomagania" z PECTUSEM przełożony

Koncert Mania Pomagania z PECTUSEM przełożonyZe względu na intensywne, nocne opady deszczu trwające do chwili obecnej, dzisiejszy koncert charytatywny "Mania Pomagania" w Koszycach Małych, na którym miał zagrać zespół PECTUS został przełożony. Nowa data wydarzenia to 31 sierpnia br.

Stan boiska w Koszycach Małych, na którym woda miejscami stoi na wysokość kilku centrymetrów, nie pozwala na zorganizowanie w dniu dzisiejszym koncertu.

Organizatorzy w wraz z zespołem PECTUS ustalili więc nowy termin, 31 sierpnia. Przypomnijmy, celem przełożonego koncertu "Mania Pomagania", organizowanego wspólnie przez Gminę Tarnów i Radio RDN Małopolska, jest pomoc trójce dzieci z terenu gminy: Justynce, Sławkowi i Pawłowi. O szczegółach sierpniowego koncertu, organizatorzy będą informać na bieżąco.

Ogólne informacje o wydarzeniu:
http://nocnytarnow.pl/news/tarnow/pectus-w-koszycach-malych-koncert-przeniesiony-na-31-sierpnia.html

Koncert Mania Pomagania z PECTUSEM przełożony

Koncert Mania Pomagania z PECTUSEM przełożony

Koncert Mania Pomagania z PECTUSEM przełożony

Koncert Mania Pomagania z PECTUSEM przełożony

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.