Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Lao Che "Soundtrack" - Teatr im. L.Solskiego

Lao Che9 listopada 2013 r. o godz 19.00 na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie zagra "Lao Che". Podczas koncertu zagra utwory ze swojej najnowszej płyty pt. „Soundtrack”.

Jako support wystąpi zespół “BLUEJAY”, który tworzą młodzi muzycy z powiatu bocheńskiego i brzeskiego.

Lao Che to zespół założony w 1999 roku w Płocku. Największą popularność zyskał w 2005, po wydaniu drugiego albumu zatytułowanego "Powstanie Warszawskie”.

W 2010 roku grupa po wydaniu płyty "Prąd stały/prąd zmienny" zainspirowana klasycznymi albumami z muzyką filmową postanowiła przygotować płytę która swoją różnością i koncepcją stanowiłaby autorski „Soundtrack”. Krążek pod tym właśnie tytułem ukazał się w 2012 roku.

Piąty album w historii zespołu jest niezwykle różnorodny. Producentem odpowiedzialnym za brzmienie materiału jest Eddie Stevens, brytyjski muzyk i producent związany z takimi artystami, jak Moloko, Zero 7 czy Roisin Murphy. Tak jak podczas pracy nad wcześniejszymi płytami, zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki, bez zważania na sztywne ramy gatunków. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu - rock, funk, elektronika, hip hop, dopełniające się liryczne kompozycje oraz improwizacje.

BlueJay – to nowy, działający od kilku miesięczny projekt muzyczny. Występują w składzie: Katarzyna Gałkowska – wokal (Brzesko),  Kacper Kornaś – gitara (Jurków), Paweł Grabarz – perkusja (Lipnica Murowana), Marek Kopacz – bas (Dąbrówka). Zespół ma swoje “pięć minut” – ich występ oczarował jurorów szóstej edycji polsatowskiego programu “Must Be The Music”.

 

 

9 listopada, godz. 19:00

Bilety:
- 55 zł normalny
- 50 zł grupowy (min. 4 szt.)

Bilety dostępne na ekobilet.pl

Dodatkowe informacje na temat koncertu można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.