Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert kolęd

Koncert kolędTarnowska Orkiestra Miłosierdzia Bożego zaprasza do wspólnego kolędowania. Znakomitą okazją ku temu będzie zaplanowany na 30 grudnia (godz. 19:00) koncert, podczas którego usłyszymy najpopularniejsze polskie kolędy i pastorałki. Oczywiście w wyjątkowej i niecodziennej aranżacji.

Kto zagra?
Tarnowska Orkiestra Miłosierdzia Bożego powstała w lutym 2010 roku przy Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie z inicjatywy Ks. Czesława Hausa - proboszcza parafii. Muzycy Orkiestry, to wspaniała i perspektywiczna grupa młodzieży, w której skład wchodzą m.in. przedstawiciele szkół muzycznych funkcjonujących na terenie naszego miasta. Obecnie Orkiestra liczy 25 osób, a wszystkich członków łączy wspólna pasja odkrywania nowych tajemnic muzyki oraz koncertowanie. Nad pięknem i perfekcją wykonywanych utworów czuwa dyrygent i kompozytor w jednej osobie - Tomasz Ożóg.

Warto wspomnieć, że wśród artystów, którzy podzięlą się z nami swoim talentem, będą także przedstawiciele Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Kościół Miłosierdzia Bożego, ul. Klikowska 21
30 grudnia (niedziela), godz. 19:00

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.