Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Julii Marcell (15.10) TCK - do wygrania wejściówka

Julia Marcell15 października 2010 r. zapraszamy do Piwnic TCK na koncert zjawiskowej JULII MARCELL, polskiej wokalistki z Olsztyna, na co dzień mieszkającej w Berlinie, która błyskawicznie odniosła sukces w międzynarodowym serwisie Sellaband.com. Jesienią JULIA z zespołem odwiedzi kilka miast w Polsce prezentują muzykę ze swojego debiutanckiego albumu "It Might Like You". Koncert odbędzie się w Piwnicach TCK 15 października 2010 r. Początek o 20:00.

Bilety w cenie 20 zł. w przedsprzedaży do nabycia od 13 września 2010 w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.


Dzięki uprzejmości Tarnowskiego Centrum Kultury, do rozlosowania mamy jedną podwójną wejściówkę na koncert Julii Marcell. Aby mieć szanse ją zdobyć, należy wysłać email na adres konkurs@nocnytarnow.pl w temacie wpisując "Julia Marcell", natomiast w treści swoje imię, nazwisko i kontaktowy tel. komórkowy. Zgłoszenia przyjmujemy do środy (13.10) do godz. 12:00.

Losowanie rozstrzygnięte. Podwójną wejściówkę na koncert Julii Marcell otrzymuje Pani Natalia. Informację o wygranej przesłaliśmy drogą email oraz sms.

JULIA MARCELL gra na fortepianie i na skrzypcach oraz pisze piosenki. Lubi je nazywać "CLASSICAL-PUNK". Classical z powodu intencji, Punk z powodu wykonania. Pochodzi z Olsztyna, od dwóch lat mieszka w Berlinie. Projekt Julii wiąże się z ciekawą historią. Nagrany dzięki wsparciu ludzi z całego świata (zebrano 50 tys. $) album Julii Marcell, jest pierwszą premierą polskiego artysty w wytwórni Sellaband.com - portalu zbudowanego na nowatorskiej koncepcji fanów inwestujących w muzykę.

Płyta zatytułowana "It Might Like You", powstała w Berlinie z udziałem niemieckich muzyków i polskiego kwartetu smyczkowego. Nagrania wyprodukował niemiecki producent Moses Schneider .
Julia tak wspomina pracę nad "It Might Like You":
"Udało nam się uchwycid to na czym nam najbardziej zależało, czyli radośd grania muzyki. Piosenki były nagrywane na żywo, na tzw. setkę, eksperymentowaliśmy, używaliśmy nietypowych instrumentów jak np. buty albo papier. Wyszła płyta surowa, o punkowej energii, a jednak intymna i ludzka."

Płyta Julii Marcell ukazała się 12 czerwca 2009 na terytorium Niemiec, Austrii i Szwajcarii, a 16.10.2009 w Polsce. Płytę zapowiadał utwór "Night Of the Living Dead" .
 
Najprawdopodobniej jesienią 2010 album ukaże na terytorium USA, gdzie zainteresowanie wydaniem płyty wyraziła wytwórnia One Little Indian – wydawca m.in. Bjork. W marcu 2010 na zaproszenie One Little Indian, Julia zagrała z zespołem koncert na festiwalu South By South West w Texasie – jeden z największych festiwali muzycznych w USA. Julia coraz częściej koncertuje także w Polsce. Wystąpiła w tym roku m.in. na Festivalu Opener w Gdyni oraz na Festivalu Malta w Poznaniu. Występowała również w Niemczech, Holandii, Portugalii, Wielkiej Brytanii oraz Japonii.
Obecnie Artystka przygotowuje się do nagrania nowego albumu, którego rejestracja rozpocznie się w grudniu 2010r. Premiera planowana jest wiosną 2011.

Julia Marcell w Tarnowie wystąpi z zespołem, który uzupełniają:
Anna Prokopczuk - voc, altówka
Izolda - voc, keyboards
Artur Chaber - perkusja

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.