Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Koncert Charytatywny "Ofiarom powodzi" [23 czerwca]

Koncert Charytatywny

W środę 23 czerwca 2010 r. o godzinie 19.00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie odbędzie się I charytatywny koncert zorganizowany przez Samorząd Uczniowski I LO, z którego całkowity dochód przeznaczony zostanie bezpośrednio na pomoc ofiarom tegorocznej powodzi.

Oglądając wieczorne wiadomości i zdając sobie sprawę z rozmiaru tragedii jaka spotkała tych ludzi, nie chcemy zostać bezradni i co byłoby gorsze obojętni na losy ofiar.
Stąd inicjatywa zorganizowania w krótkim czasie przedsięwzięcia na tak dużą skalę. Koncert pod względem audiowizualnym zrobi ogromne wrażenie na niejednym uczestniku.

Samorząd Uczniowski I LO dba o każdy szczegół, wszystko jest profesjonalnie dopracowywane. Zespół złożony z tarnowskich muzyków zagra covery rockowych gigantów, takich jak Pink Floyd, U2, Coldplay Red Hot Chili Peppers, The Killers, Guns N' Roses, Placebo, Lenny Kravitz i Dżem.
Do akcji włączyły się różne firmy i instytucje – sponsorem koncertu są firmy: POLDIM, MUSIC COOK, JOLMAX, REDRUK oraz firma ochroniarska KARABELA.
Partnerem akcji jest Tarnowskie Centrum Kultury, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK oraz stowarzyszenie ”Dajmy Dzieciom Miłość”, z którym Samorząd Uczniowski współpracuje od dłuższego czasu.

Imprezą towarzyszącą koncertu będzie turniej piłki nożnej zorganizowany dnia 27 czerwca, również na hali I LO, z obowiązkowym wpisowym które zostanie przekazane na pomoc dla ofiar kataklizmu.
Nie będzie to pierwsza i zarazem ostatnia taka impreza. Jeśli tylko spotkamy się z zainteresowaniem od strony uczestników, zorganizujemy coś na jeszcze większa skalę, z jeszcze większym rozmachem.

Bilety dostępne będą od środy 16 czerwca w pięciu punktach sprzedaży – w sekretariatach szkół:
I LO w Tarnowie, ul. Piłusudskiego 4, II LO w Tarnowie, ul. Mickiewicza 16, III LO w Tarnowie, ul. Brodzińskiego 6, IV LO w Tarnowie – Mościcach, ul. Norwida 22, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Tarnowie, ul. Mickiewicza ½.
Ilość biletów ograniczona.

Pokażmy, że potrafimy kochać i pomagać. Pomóżmy tym, którym woda zabrała dorobek całego życia. Razem, wszyscy.

Info: Samorząd uczniowski I LO

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.