Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

Koncert charytatywny dla Oli w Teatrze

Koncert charytatywny dla Oli w TeatrzeJuż w najbliższy poniedziałek 17 grudnia o 18:00, w tarnowskim teatrze odbędzie się koncert charytatywny pt. „Pomóżmy Oli”. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na wsparcie dla tarnowianki Oli Boguckiej, która aktualnie przechodzi ciężką rehabilitację po operacji ręki.

Ola podczas porodu doznała poważnego uszkodzenia splotu barkowego prawej ręki. Przeprowadzona operacja przeszczepu nerwów, jednak nie przywróciła jej pełnej sprawności. Pomimo tego wydarzenia, Ola jest absolwentką szkoły muzycznej w Tarnowie w klasie wiolonczeli. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Warszawskim oraz na Wydziale Wokalnym w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Warszawie. W lipcu tego roku przeszła kolejną skomplikowaną operację ręki. Obecnie przechodzi intensywną rehabilitację.

Podczas koncertu dla Oli na scenie teatru zagrają i zaśpiewają artyści z Tarnowa i Warszawy, w tym goszczący już w Tarnowie w ramach 4. Azoty Tarnów International Jazz Contes, chór Jazz City Choir. Usłyszymy utwory m.in. Okudżawy, Brela, Piaf, Cohena. Oprócz występów muzycznych, w foyer teatru będzie można oglądnąć obrazy tarnowianki, Anny Kropiowskiej, która na co dzień mieszka w Paryżu.

Ten niezwykły koncert, który jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, będzie podzielony na 2 części. Osoby, które nie będą mogły być obecne od początku, mogą przyjść również na 19:00.

Całkowity dochód z koncertu pomoże Oli w kosztownej rehabilitacji. Bilety na koncert można kupić w cenie 50 złotych w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Olę i jej rodzinę można również wspierać finansowo, wpłacając pieniądze na konto stowarzyszenia „Dajmy Dzieciom Miłość”, które jest organizatorem koncertu: Kredyt Bank O/Tarnów, nr: 50 1500 1748 1217 4002 4722 0000 Tytułem: pomoc dla Oli Boguckiej.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.