Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kolejny spektakl i licytacja zakończone sukcesem. Tym razem z GROM-em w tle

Kolejny spektakl i licytacja zakończone sukcesem. Tym razem z GROM-em w tlePonad 11 tysięcy złotych to wynik ostatniej aukcji przeprowadzonej na rzecz budowy pierwszego w Tarnowie stacjonarnego hospicjum Via Spei. Kwota ta, wraz z wpływami za bilety oraz zakupione po spektaklu cegiełki, w całości jest przeznaczona na rzecz realizacji kolejnych etapów inwestycji Fundacji Kromka Chleba.

Spektakl z udziałem aktorów: Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego oraz Jan Peszka zgromadził tłumy na sali Centrum Sztuki Mościce. 80 minut doskonałej zabawy i mistrzowskiej gry zostało nagrodzone gromkimi brawami. Sztuka „Scenariusz dla 3 aktorów” powstała na podstawie tekstu Bogusława Schaeffera, a po raz pierwszy została wystawiona w 1990 roku. Wielokrotnie nagradzana, do dziś jest wspaniałą rozrywką; wystawiana w wielu teatrach w kraju i za granicą.

Po spektaklu odbyła się aukcja cennych przedmiotów, które zostały ostatnio przekazane na rzecz budowy hospicjum. Licytację poprowadzili Anna Czech i zaprzyjaźniony z tarnowską fundacją Andrzej Grabowski. Pośród przedmiotów największą sumę osiągnął obraz autorstwa Stanisława Westwalewicza „Słoneczniki”, który został zlicytowany za 6 tysięcy złotych. Tysiąc złotych zapłaciła żona Andrzeja Grabowskiego za pochodzący z początku XX w. naszyjnik - wąż wysadzany cyrkoniami. Nie mniejszą popularnością cieszyły się książki z dedykacjami autorów: „Wszystko jest po coś” Krzysztofa Ziemca (300 złotych) oraz „Aktorki” Łukasza Maciejewskiego (150 złotych). Ciekawostką na aukcji były akwarele autorstwa prezes Fundacji Kromka Chleba Anny Czech – jej cztery prace zostały sprzedane łącznie za 2 tysiące złotych.

Dla osób, które aktywnie i skutecznie włączyły się w licytację i wylicytowały największe kwoty przewidziano wyjątkowe nagrody. Niespodzianki zostały przygotowane przez Fundację GROM, która zrzesza byłych żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych, świetnie wyszkolonych profesjonalistów. Jedną z nagród jest profesjonalny kurs strzelania z broni.
Fundacja Kromka Chleba dziękuje sponsorom: firmie TRADE TRANS, Hotelowi-Restauracji BRISTOL oraz sieci sklepów AL.CAPONE za wsparcie w organizacji spektaklu, wolontariuszom za pomoc podczas imprezy i wszystkim, którzy poprzez udział w licytacji i zakup cegiełek wsparli powstające hospicjum Via Spei.

Kolejny spektakl i licytacja zakończone sukcesem. Tym razem z GROM-em w tleKolejny spektakl i licytacja zakończone sukcesem. Tym razem z GROM-em w tleKolejny spektakl i licytacja zakończone sukcesem. Tym razem z GROM-em w tle

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.