Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kolejne atrakcje podczas Moto-Orkiestry w Tarnowie

Kolejne atrakcje podczas Moto-Orkiestry w TarnowieLista Gości Tarnowskiej Moto-Orkiestry powiększyła się o kolejnego doświadczonego zawodnika.

Zwycięzca wielu rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski - Tomasz Mikołajczyk, kierowca słynnej „ULTRALEGGERY” oraz Firma Race Rent, której główną działalnością jest budowa i wypożyczalnia samochodów rajdowych i wyścigowych zagrają razem z nami w Tarnowie. Race Rent specjalizuje się w budowie oraz serwisie sportowych samochodów zarówno podczas zawodów jak podczas przygotowań do zawodów.

W Tarnowie będzie można zobaczyć niemal 500 konnego Mitsubishi Lancera EVO IX. oraz wylicytować przejazd po trasie Super Oesu na prawym fotelu z Tomaszem Mikołajczykiem za jego kierownicą.

Będzie można również zobaczyć zaplecze pracy mechaników firmy Race Rent obsługujących profesjonalne samochody przygotowane do sportu, którzy stanowią elitę inżynierów samochodowych.

Na aukcjach WOŚP Allegro wystawionych przez AMK Tarnów, również wiele nowości, m.in. felgi i zderzak z Subaru Imprezy WRC Madsa Ostberg'a, przekazane nam przez zespół 2Brally! http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=12415454

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.