Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kolejna, udana edycja Juwenaliów Tarnowskich

Kolejna, udana edycja Juwenaliów TarnowskichKilka tysięcy studentów i mieszkańców Tarnowa wzięło udział w muzycznym finale Juwenaliów Tarnowskich. Na scenie zagrali m.in. Bracia Figo Fagot, Vavamuffin i Lepsze Żbiki z Alkopoligami. Dopisała także pogoda, przez co oblegany był ogródek piwny Al. Capone z piwami regionalnymi oraz odbył się pokaz balonowy. Było też romantycznie - jeden z artystów oświadczył się swojej wybrance na juwenaliowej scenie.

Pomimo kilkudniowych ulew, w niedzielę, 18 maja, Słońce zaświeciło nad Tarnowem, a studenci wraz z mieszkańcami miasta mogli bawić się do późnej nocy na terenach klubu sportowego Błękitni. Każdy, kto zrezygnował z udziału w imprezie z powodu obawy przed deszczową pogodą i błotem, ma teraz czego żałować.

Jako pierwsi na scenie pojawił się młody i utalentowany zespół z Tarnowa Need More Clouds. Zaraz po nim Wasabi, zwycięzca I Tarnowskiego Przeglądu Muzycznego. To właśnie wygrana w przeglądzie pozwoliła im na występ przed bracią studencką. Następnie zagrali Bracia Figo Fagot, dając pełen energii koncert ze swoimi największymi przebojami, które publiczność śpiewała razem z artystami. W przerwach pomiędzy koncertami, dwaj konferansjerzy z MoreFun organizowali konkursy dla żywiołowo reagującej publiczności  zebranej pod sceną. Jeden z konkursów przeprowadzili wspólnie z Romanem Ciepielą, Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego i patronem honorowym tegorocznych Juwenaliów Tarnowskich. Oprócz wręczenia czytnika e-booków dla zwycięzcy konkursu za hasło promujące fundusze unijne, Wicemarszałek wyłonił dwójkę uczestników imprezy, którzy odlecieli w przelot na Tarnowem, repliką balonu wraz z załogą Lotniczej Ekspedycji Historycznej Marka Roleskiego.

Rockowe brzmienia zapewnił zespół Sayes, tarnowski finalista muzycznego talent-show Must Be The Music. Zaraz po nich wystąpiła gwiazda wieczoru zespół Vavamuffin. W tym roku organizatorzy również postawili na zróżnicowane pod względem gatunkowym koncerty. Tym samym część hip hopową rozpoczął swoim występem tanecznym zespół Eve Crew prowadzony przez Ewę Radzik, instruktorkę oraz choreografkę tańca hip hop i jazz. Następnie na scenie pojawili się dwaj finaliści muzycznego talent-show Żywy Rap, czyli Tafel JTS i tarnowski raper Lajt. Zaraz po koncercie, na scenie odbyły się widowiskowe zaręczyny. Lajt wyznał, że ponad hip hop kocha tylko swoją wybrankę, która zaskoczona, ale szczęśliwa, przyjęła pierścionek i zaręczyny. Na koniec swój koncert dali Lepsze Żbiki z Alkopoligami, czyli Kuba Knap i Emil G. z Dj Willy Mąką oraz LJ Karwel i Gruby Józek z Dj Lazy One. 

Cały przebieg imprezy można było na bieżąco oglądać na telebimie usytuowanym obok sceny. Obsługę relacji z kranu kamerowego skierowanego na scenę i publiczność oraz rejestracją wideo zajmowała się telewizja regionalna IMAV.

Ciekawym dodatkiem do piknikowego klimatu był catering oraz Festiwal Dobrego Piwa z możliwością degustacji niszowych piw – świeżo warzonych i pochodzących z małych, polskich browarów. Dla osób nieprzepadających za smakiem goryczy serwowane były piwa smakowe. To była czwarta edycja Juwenaliów Tarnowskich organizowana przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie i po raz pierwszy we współpracy ze Stowarzyszeniem Projekt Tarnów.


Fotorelacje z Juwenaliów Tarnowskich 2014:
18.05.2014 - Supporty - Juwenalia Tarnowskie 2014 - KS Błękitni (cz.1)
18.05.2014 - Bracia Figo Fagot - Juwenalia Tarnowskie 2014 (cz.2)
18.05.2014 - Vavamuffin - Juwenalia Tarnowskie 2014 (cz.3)
18.05.2014 - Pełna Fotorelacja - Juwenalia Tarnowskie 2014 (cz.4)


Kompleksowe informacje o tegorocznych Juwenaliach Tarnowskich na specjalnej podstronie www.nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2014.html w serwisie NocnyTarnow.pl, a takze na oficjalnej stronie www.juwenaliatarnowskie.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.