Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kolega Mela Gibsona oraz ogniste show w Teatrze

Kolega Mela Gibsona oraz ogniste show w TeatrzeA gdyby tak do Tarnowa przyjechał Mel Gibson… Zapewne widownia Solskiego nie pomieściłaby chętnych do zobaczenia z bliska gwiazdy kina. Jak na razie jednak na spotkanie z publicznością po raz kolejny zapowiedział się ‘tylko’ kolega Mela Gibsona.

W sobotę 10 marca o godz. 18.00 na małej scenie Tarnowskiego Teatru zostanie wystawiany „Kolega Mela Gibsona”.

Satyryk i konferansjer Tomasz Jachimek w „Koledze Mela Gibsona” z rozbrajającą niefrasobliwością zdradza szerokiej widowni wszystkie drobne śmiesznostki jakie towarzyszą pracy artystów-aktorów.

W tytułowej roli zobaczymy Jerzego Pala, aktora tarnowskiej sceny. Widzowie mogli go oglądać w m.in. w przedstawieniach „Brat naszego Boga”, „Powrót krasnoludków” i „Makbet”.
Rezerwacja biletów na spektakl - codziennie od 8.00 do 17.00 w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87.

Dodatkowo po spektaklu o godzinie 19:00 przed Tarnowskim Teatrem im. Ludwika Solskiego, odbędzie się pokaz tańca z ogniem. Wystąpią w nim uczestnicy dwutygodniowych warsztatów fireshow, które odbyły się podczas w Tarnowskim Teatrze. Warsztaty prowadził Piotr Czarniecki wraz z grupą "Parafjanie Ognia". Oprócz wspomnianej grupy zaprezentują się także tancerze „Kaminari” ze Szczepanowa.

Wstęp wolny - zapraszamy!

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.