Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kolarze pod Gemini Park Tarnów

Kolarze pod Gemini Park TarnówWe wtorek w Tarnowie odbędzie się 4 Kryterium Kolarskie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Start i meta wyścigu znajdują się pod Centrum Handlowym Gemini Park, które kolejny raz jest głównym sponsorem zawodów. Tego dnia amatorów kolarstwa czekają nie lada emocje.14 czerwca 4 Kryterium Kolarskie zagości pod Gemini Park Tarnów. Trasa wyścigu prowadzi przez ulicę Nowodąbrowską i plac przed Centrum Handlowym. Zawodnicy zrobią trzydzieści okrążeń, po 2.400 metrów każde. W najwyższym punkcie trasy na zawodników czeka Górska Premia. W wyścigu startują polskie grupy zawodowe z CCC na czele oraz ekipy zagraniczne, w tym triumfatorzy zeszłorocznego wyścigu Sunweb-Revor z Belgii. Startują zawodnicy z Ukrainy – ISD Lampre Continental a nawet reprezentacja Tanzanii.

- Kolejny raz jesteśmy sponsorem tego wyścigu, który jest jedną z najciekawszych sportowych imprez w regionie – mówi Kinga Witek, Dyrektor Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – Jestem przekonana, że wszyscy, którzy przyjdą pod Gemini Park będą się wspaniale bawić.

Z parkingu pod Gemini Park Tarnów obserwować będzie można rywalizację zawodników, to wręcz idealny punkt widokowy na cały wyścig. A jest on bardzo widowiskowy – zawodnicy jadą z prędkością ok. 50 km/h. Na miłośników kolarstwa czekają też dodatkowe atrakcje. Kryterium poprzedzi prezentacja drużyn oraz wyścig amatorów. Na placu pod Centrum Handlowym odbędą się pokazy cyklotrialu i akrobacji rowerowych. Tam też po zakończeniu wyścigu będą nagradzani zwycięzcy.

Dla najmłodszych zaplanowano ponadto Miasteczko Ruchu Drogowego, stworzone przy współpracy z MORD i KMP w Tarnowie oraz specjalny rowerowy tor przeszkód. Dzieci będą też mogły zdobyć kartę rowerową. Egzaminy przeprowadzane będą na specjalnej trasie w Miasteczku. Zapewniony będzie niezbędne sprzęt: rowery i kaski w kilku rozmiarach. Dla bawiących się w miasteczku dzieci przygotowane są niespodzianki.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.