Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Klikowa Endurance Race 2013

Klikowa Endurance Race 201321 lipca 2013 w Tarnowie odbędzie się druga edycja polskiej odsłony wyścigów konie vs. ludzie. Będzie też grill i atrakcje dla najmłodszych.
 
Po pilotażowej edycji zawodów "Klikowa Endurance Race” rozegranej w połowie 2012 roku i bardzo pozytywnym przyjęciu takiej formy rywalizacji przez uczestników imprezy nie było wątpliwości, że wspólna rywalizacja koni i ludzi na stałe wpisze się do konno-biegowego kalendarza imprez organizowanych w Małopolsce.

Już 21 lipca 2013 roku o godz. 8:00 w Tarnowie – Klikowej na wspólną trasę wyruszą ludzie i konie, by bezpośrednio, na dystansie dwudziestu kilometrów rywalizować ze sobą w biegu przełajowym.

Wszystkich amatorów biegania zapraszamy do rejestracji i gwarantujemy świetną rywalizację w koleżeńskiej atmosferze” – mówi Mariola Dalczyńska–Wardzała, Prezes Ludowego Klubu Jeździeckiego w Tarnowie-Klikowej. „Tych, którzy nie czują się na siłach aby pokonać dystans dwudziestu kilometrów zapraszamy do kibicowania i wspólnego grillowania. Liczę na udział Tarnowian!” – dodaje.

Do udziału w imprezie zostanie dopuszczonych 10 koni i 50-ciu biegaczy. O tym kto stanie na linii startowej decyduje kolejność zgłoszeń. Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza na stronie internetowej www.fabrykazdarzen.com/klikowa oraz dokonanie wpłaty opłaty startowej na konto Organizatora. W ramach opłaty startowej, wynoszącej 30 zł (do 30.06.2013r., od 1 lipca 40 zł) uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, koszulkę imprezy oraz posiłek na mecie.

Klasyfikacja oraz zasady rozgrywania zawodów zawarte są w regulaminie biegu. W ubiegłorocznej edycji pilotażowej klasyfikację generalną wygrał koń Efezeusz dosiadany przez Martynę Narewską z czasem 01:04:14. Najlepszy biegacz - Slavenski Ilya – wbiegł na metę niespełna 6 minut później. 

Wszystkich chętnych zapraszamy do Klikowej! Będzie się działo? Będzie!

Klikowa Endurance Race 2013

Klikowa Endurance Race 2013

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.