Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kino plenerowe w Parku Sanguszków

Kino plenerowe w Parku Sanguszków

Chcesz w ciekawy sposób spędzić czas ze znajomymi? Zabrać sympatię na niecodzienną randkę? Albo spędzić wieczór w rodzinnym gronie? Projekt Tarnów przygotował propozycję dla Ciebie – Kino Plenerowe wśród bujnej zieleni Parku Sanguszków!

Na sobotni wieczór, 20 sierpnia zaplanowano trzy projekcje filmowe – to klasyka polskiego kina – kultowe komedie, które mimo, że sa dobrze znane, chętnie ogląda się je po raz wtóry. W repertuarze znalazły się takie pozycje jak „Miś, „Nie lubię poniedziałku” oraz „Chłopaki nie płaczą”. Projekcja rozpocznie się o godzinie 20:00.

To ważne, aby życie kulturalno-rozrywkowe rozwijało się również w tej części Tarnowa. Park Sanguszków idealnie wpisuję się w klimat tej imprezy – mówi Karolina Mochylska ze stowarzyszenia Projekt Tarnów, organizatorka przedsięwzięcia.

Projekt Tarnów jest organizacją non profit - wstęp na wszystkie projekcje jest wolny. Wystarczy przynieść koc lub karimatę, by móc wygodnie spędzić ten niezwykły wieczór pod gwiazdami z „gwiazdami” polskiego kina.

Przedsięwzięcie zostało wsparte przez: Urząd Miasta Tarnowa, Wyższą Szkołę Biznesu w Tarnowie, I Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Ogrodniczych w Tarnowie.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.