Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kino Millenium: Trzej Muszkieterowie

Kino Millenium: Trzej MuszkieterowieTrójka sławnych muszkieterów - Atos, Portos i Aramis – zostaje odsunięta w cień za sprawą spisku tajemniczej Milady. Trzy lata później do Paryża przyjeżdża młody chłopak o nazwisku D’Artagnan, gdzie dołącza do słynnych szermierzy. W tym samym czasie przebiegły kardynał Richelieu planuje spisek w celu zdobycia królewskiej korony. Pomaga mu w tym Milady oraz niegodziwy Buckingham. Jedynie trzech muszkieterów, wraz z nowym i niezwykle utalentowanym kompanem, jest w stanie zapobiec katastrofie i ocalić wiszący na włosku pokój z Anglią.

 

 

O filmie
Zdjęcia do „Trzech muszkieterów 3D” rozpoczęły się 26 sierpnia 2010 roku w Niemczech, w Bawarii. Reżyserią zajął się specjalista od wysokooktanowego kina akcji Paul W.S. Anderson, który – wraz z Jeremym Boltem oraz Robertem Kulzerem – był również producentem tego epickiego filmu. „Trzej muszkieterowie 3D” powstali w oparciu o słynną powieść z gatunku płaszcza i szpady autorstwa Aleksandra Dumasa, a za scenariusz odpowiadali Andrew Davies („Dziennik Bridget Jones”) oraz Alex Litvak („Predators”). Ekipa filmowa została złożona z ekspertów, którzy mają już za sobą produkcje kręcone w 3D: departamentowi scenograficznemu przewodził Paul Austerberry („Saga Zmierzch: Zaćmienie”), realizacją wystawnych kostiumów zajął się Pierre-Yves Gayraud („Pachnidło: Historia mordercy”), a za zdjęcia odpowiadał operator Glen MacPherson („Resident Evil: Afterlife”). Międzynarodowej obsadzie przewodzi młody, acz doświadczony w filmowych bojach Logan Lerman, który wciela się w idealistycznego D’Artagnana. Matthew Macfayden, Ray Stevenson i Luke Evans grają tytułowych Trzech Muszkieterów – Atosa, Portosa i Aramisa. Laureat Oscara Christoph Waltz to knujący kardynał Richelieu, Milla Jovovich wciela się w piękną, lecz niezwykle zdradziecką potrójną agentkę Milady De Winter, Mads Mikkelseon gra Rocheforta, natomiast Orlando Bloom to angielski książę Buckingham.

Kino Millenium: 16.10.2011 – 27.10.2011
Reżyseria:
Paul W.S. Anderson
Obsada: Matthew MacFadyen, Logan Lerman, Ray Stevenson, Luke Evans
Szczegóły: przygodowy/akcja/romans, Francja, Niemcy, USA, Wielka Brytania, 2011, 102 min

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.