Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kino 5D ponownie zagości w Gemini Park

Kino 5DJuż drugi raz kino „wszystkich zmysłów” zagości pod Gemini Park Tarnów. 2 lutego pod Centrum Handlowym stanie ogromna ciężarówka mieszcząca salę kinową. Oprócz niezwykłych wrażeń filmowych zaplanowane są dodatkowe, sportowe atrakcje.

Gemini Park Tarnów po raz kolejny przygotowało dla swoich klientów nie lada gratkę. Tym razem kino 5D działać będzie przez pełne 6 dni.

Kino 5D to kino najnowszych technologii. Seans w nim działa na wszystkie zmysły oglądającego: słuch , wzrok, zapach, dotyk, węch. Kino oferuje to przestrzenną muzykę, trójwymiarowy obraz, wibrujące fotele i zapachy. Oprócz tego, wszyscy zakładają na nos okulary 3D, które dodatkowo wzmacniają efekt „piątego wymiaru”.

Otrzymanie biletu jest bardzo proste: wystarczy w dniach od 31 stycznia do 7 lutego zrobić zakupy na terenie Gemini Park Tarnów za min. 50 zł i wymienić paragony na bilet do kina.

Tym razem wyświetlane będą naprzemiennie trzy filmy: „Asylum”, „Dinozaury – giganty Patagonii” oraz „Zemsta królika”.

To jednak nie wszystko. Dodatkowym bonusem dla klientów Centrum Handlowego jest to, że oprócz wejściówki na seans filmowy, otrzymany bilet uprawnia do wejścia na zajęcia fitness lub do siłowni w ośrodku Stowarzyszenia „Siemacha”.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.