Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kilka ważnych informacji - koncert Scorpions

Kilka ważnych informacji - koncert ScorpionsKoncertowy harmonogram
Najważniejsze informacje dotyczące koncertowego terminarza:

1 lipca 2011
18.30 – otwarcie bram Stadionu Miejskiego dla publiczności
19.30 – początek występu zespołu Kobranocka (support)
20.30 – zakończenie występu zespołu Kobranocka
21.00 – początek koncertu grupy Scorpions

 

 

Specjalne wydawnictwo
Z okazji koncertu Scorpions w Tarnowie ukaże się okolicznościowe wydawnictwo. Publikacja będzie liczyła 24 strony. Zostanie wydana na papierze kredowym w formacie A4. Fani zespołu Scorpions będą mogli znaleźć w wydawnictwie wiele ciekawych artykułów prezentujących dorobek niemieckiej grupy. Między innymi przybliżone zostaną kulisy największego koncertu Scorpions w historii, który odbył się w 2000 roku w Krakowie. Na łamach tej okolicznościowej publikacji członkowie grupy opowiedzą też o najbardziej nietypowych koncertach, które zagrali podczas swojej bogatej kariery (między innymi o koncercie na obrzeżach Chcicago dla nudystów). Ponadto w publikacji znajdą się ciekawe statystyki podsumowujące karierę zespołu Scorpions. Nie zabraknie też materiału prezentującego liderów grupy – Klausa Meine i Rudolfa Schenkera od prywatnej strony. Wszystko zostanie ozdobione niepowtarzalnymi zdjęciami zespołu Scorpions.

Niepowtarzalny klimat
Zespół Scorpions słynie z niepowtarzalnych ballad. Zapewne nie ma na świecie człowieka, który choć raz nie słyszał słynnego „Wind of Change”. Równie znana jest także ballada „Send me an Angel”. Należy przypuszczać, że obu piosenek nie zabraknie również podczas koncertu w Tarnowie. W związku z tym organizatorzy wystosowali apel .

- Byłoby fantastycznie gdyby wszyscy uczestnicy koncertu spróbowali w trakcie ballad śpiewanych przez Scorpions stworzyć niepowtarzalny klimat. A można to zrobić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wyciągnąć telefony komórkowe i świecących aparatów użyć jako swego rodzaju zapalniczek lub zimnych ogni. Efekt będzie niepowtarzalny – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która wspólnie z Tarnowskim Centrum Kultury oraz władzami Tarnowa organizuje koncert.

Przyjedzie cała Polska
Organizatorzy szacują, że podczas koncertu Scorpions w Tarnowie obecnych będzie około 14.000 widzów. Blisko 50 procent to mieszkańcy Tarnowa i okolic. Pozostali przyjadą z całej Polski. Poza Tarnowem najwięcej biletów na koncert Scorpions kupili mieszkańcy Krakowa i Warszawy. Niewiele mniej wejściówek udało się sprzedać w Rzeszowie, Nowym Sączu i Wrocławiu. W pierwszej dziesiątce miast, w których tarnowski koncert cieszył się największą popularnością znalazły się również: Lublin, Bochnia, Krosno i Katowice. Co ciekawe bilety kupowane były też w bardzo odległych od Tarnowa rejonach Polski. Organizatorzy sprzedali bowiem wejściówki miedzy innymi w: Gdańsku, Elblągu, Iławie, Białymstoku, Szczecinie, Koszalinie i Jeleniej Górze.

- Tak duży zasięg sprzedaży bez wątpienia świadczy o sukcesie promocyjnym koncertu i samego Tarnowa. Z informacją o koncercie udało się bowiem dotrzeć do mieszkańców całej Polski – mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.