Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

KFC w Tarnowie - Gemini Park Tarnów

KFC w Tarnowie25 sierpnia w Tarnowie została otwarta pierwsza restauracja KFC, należąca do najpopularniejszej światowej sieci serwującej dania z kurczaka, według sekretnej receptury Colonela Sandersa. Restauracja znajduje się w galerii Gemini Park Tarnów – największym centrum handlowym w regionie.

Nowa restauracja KFC o powierzchni 140 m2 umiejscowiona została w części gastronomicznej centrum handlowego, w otoczeniu ponad 100 punktów usługowych i sklepów renomowanych marek. Wiele z nich, podobnie jak KFC, pojawiło się w Tarnowie po raz pierwszy.

Już pierwszego dnia okazało się, jak bardzo mieszkańcy Tarnowa nie mogli doczekać się restauracji KFC. Tłumy gości przed otwarciem i w trakcie dnia oraz prawie 3000 transakcji dokonanych w ciągu 14 godzin dowodzą, że KFC ma w Tarnowie ogromną rzeszę wiernych fanów.

„Entuzjastyczne przywitanie, z jakim mieszkańcy Tarnowa przyjęli pierwszą restaurację KFC w Tarnowie, jest dla nas niewątpliwie powodem do radości.” – mówi Anna Robotycka, PR Manager KFC. „Cieszymy się, że tak wiele osób odwiedziło nas pierwszego dnia, żeby przekonać się o wyjątkowym smaku serwowanych przez nas kurczaków. Liczymy zresztą, że nie tylko one, ale również fantastyczna atmosfera, która u nas panuje, sprawi, że wiele osób będzie często do nas wracać, a restauracja KFC szybko stanie się ulubionym miejscem spotkań odwiedzających Gemini Park Tarnów” – dodaje Anna Robotycka.

Wraz z otwarciem nowej restauracji, sieć KFC zaproponowała zmienioną ofertę. Pojawił się w niej między innymi GRANDER TEXAS – nowa wersja cieszącego się niesłabnącą popularnością Grandera. W menu dostępne są orzeźwiające, lodowe KRUSHERY, które szybko stały się hitem okresu wakacyjnego w Polsce. Nowe pozycje pojawiają się w menu restauracji KFC wielokrotnie w ciągu roku.

KFC dbając o wizerunek marki godnej zaufania, serwuje wyłącznie dania o wyjątkowej świeżości i najwyższej jakości. Zawsze świeże i niemrożone kurczaki w KFC przyrządzane są tuż przed podaniem, co ma zasadniczy wpływ na ich jakość i smak. Starannie wyselekcjonowani, najlepsi w swojej branży producenci dostarczają kurczaki do każdej restauracji KFC kilka razy w tygodniu.

KFC - to najpopularniejsza, światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, światowy pionier restauracji szybkiej obsługi. Od ponad 70 lat, od czasu otwarcia w 1937 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje niepowtarzalny dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Dania w restauracjach KFC przygotowywane są zawsze ze 100% świeżego, całego mięsa kurczaka. To restauracje dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu i serwisu – w dobrej cenie. Codziennie około 12 milionów klientów obsługiwanych jest w blisko 14 000 restauracji sieci w 80 krajach na całym świecie. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest, który zarządza obecnie siecią ponad 100 restauracji KFC. Więcej informacji na stronie: http://www.kfc.pl/
{jcomments off}

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.