Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

KFC w Gemini Park Tarnów najlepsze w Polsce

KFC w Gemini Park Tarnów najlepsze w PolsceW rankingu najlepszych restauracji KFC, obejmującym wszystkie lokale gastronomiczne tej marki w Polsce, liderem w styczniu okazał się punkt usytuowany w centrum handlowym Gemini Park Tarnów należącym do Gemini Holdings.

Zlokalizowana na powierzchni 140 mkw. restauracja KFC, zdobyła pierwsze miejsce w styczniowym rankingu, który obejmuje wszystkie punkty gastronomiczne należące do tej sieci.

- Restauracja KFC usytuowana w Gemini Park Tarnów, okazała się najlepszą restauracją KFC w Polsce według styczniowego rankingu, pokonując 163 inne lokale naszej marki. Stało się tak między innymi dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi kadry restauracji oraz dzięki idealnej współpracy z zarządcą Gemini Park Tarnów - mówi Michał Hrebik, kierownik restauracji KFC w Gemini Park Tarnów. - Doskonała lokalizacja centrum handlowego przyciąga coraz większą liczbę klientów, zaś my – dbając o jak najwyższą jakość usług – sprawiamy, że klienci chętnie do nas wracają. – podsumowuje M. Hrebik.

KFC to najpopularniejsza, międzynarodowa sieć restauracji szybkiej obsługi, serwująca dania z kurczaka. Ich niepowtarzalny smak jest zasługą sekretnej receptury przygotowanej przez Colonela Sandersa, założyciela marki. Obecnie międzynarodowa sieć KFC liczy blisko 15 000 restauracji, w których każdego dnia obsługiwanych jest blisko 12 milionów klientów. W Polsce marka KFC należy do holdingu AmRest.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.