Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kaskaderzy w Tarnowie - Ekstremalne Show na KS Błękitni!

Kaskaderzy w Tarnowie - Ekstremalne Show na KS Błękitni!W najbliższą środę w Tarnowie, odbędzie się niesamowite kaskaderskie show w wykonaniu jednego z najlepszych europejskich teamów kaskaderskich - Flott Cascaders Team.

Tarnów - Stadion KS Błękitni ul. Piłsudskiego
Środa 28 sierpnia,  godz. 19:00
Bilety: 30 zł i 20 zł (do lat 12).
Kasa czynna na godzinę przed imprezą na miejscu.
 

Skoki na wysokość 12 metrów, karkołomne, niezwykle ryzykowne i akrobatyczne ewolucje na motocyklu. Znane z serii Red Bull pokazy niebezpiecznych skoków to kolejny element pokazu Flott Cascaders Team.

Na ponad 100 minut Wasz stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów... To jedyna niepowtarzalna, okazja aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Będziecie świadkami zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crosowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, Monster Trucki i inne wyjątkowe motoryzacyjne specjały... witamy w atmosferze Coloseum. Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

  • jazda samochodami na dwóch kołach
  • manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi
  • skoki nad rzędem aut; samochodem, motocyklem, quadem
  • wyścigi rzymskie
  • przejazdy przez płonące ściany
  • jazda z płonącym człowiekiem
  • amerykańskie Monster Track
  • strzał do pędzącego samochodu z bazooki!

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda - Casino Royale i Quantum of Solace.

Gladiator’s Day to opowieœć o specyficznym postrzeganiu świata i siebie w tym świecie. Hołd w kierunku ludzi, którzy swoje pasje zmienili w styl życia... Którzy umiejśtności zawodowe "przepocili" w sztukę, poświęcając każdą wolna chwilę na doskonalenie swojego rzemiosła.

Będzie to opowieść o Współczesnych Gladiatorach, o trudnej, niebezpiecznej drodze na szczyty ludzkich możliwości... urzekającym porozumieniu i współpracy pomiędzy człowiekiem a maszyną...

O ustanawianiu rekordów świata - odnotowanych w Księdze Guinessa - wprowadzaniu nowych kategorii extrime, wreszcie o czterokrotnym uzyskaniu tytułu Najlepszego Teamu wśród Zawodowych Kaskaderów Filmowych.

Konieczne jest, aby nasz widz odchodził pełen wrażeń i w pełni zadowolony, dlatego bardzo ważna jest choreografia, emocjonalna muzyka i dokładne oświetlenie. Ogień i dym spełniają swoją role. Show dopełnione wielkimi eksplozjami, rykiem silników połączone z doskonałą wydajnością i umiejętnościami kaskaderów. Zaserwujemy Wam adrenalinowy koktajl, którego smak będziecie długo wspominać."

(Szef kuchni)
KoordynatorAlfréd Šmíd

Kaskaderzy TarnówKaskaderzy TarnówKaskaderzy Tarnów

altaltKaskaderzy Tarnów

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.