Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Karting Grand Prix 2011 - O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa

Karting Grand Prix 2011Zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu na zawody kartingowe z cyklu Karting Grand Prix 2011 - IV runda O Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”, które odbędą się w niedzielę - 25 września 2011 na torze "Speed Race Tarnów".

 

- Zawody cieszą się ogromnym zainteresowaniem, integrują całe rodziny – mówi Rafał Kiwior koordynator akcji "Przez zabawę do bezpieczeństwa" - łączą tematykę bezpieczeństwa z dobrą zabawą i pasjonującą rywalizacją. To propozycja dla każdego w formie współzawodnictwa, który chce skonfrontować swój styl jazdy z zasadami prawidłowej techniki kierowania, mającymi bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Nie mniej trzeba przyznać, że sport kartingowy kształtuje również osobowość. Dzieci stają się bardziej odważne, koleżeńskie, zdyscyplinowane, samodzielne, mają szacunek dla innych kolegów i koleżanek na torze - dodaje Rafał Kiwior

W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie, młodzież szkolna. Zapisy i trening już trwają: codziennie w godz. otwarcia toru kartingowego.

Gdzie i kiedy:
Tor kartingowy "Speed Race"
ul. Kochanowskiego 30 - Teren Zakładów Mechanicznych

Niedziela, 25 września 2011

  • godz. 9:00 - klasa szkolno-młodzieżowa (młodzik, junior)
  • godz. 10:30 - klasa szkolno-młodzieżowa (mini) - dzieci od 5 roku życia

O szczegóły można pytać na torze lub pod numerem telefonu: 793 083 022
Informacje o zawodach znajdują się na stronie: www.gokarty-tarnow.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.