Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Karolowe Pieśni w Centrum Sztuki Moscice

Karolowe Pieśni w Centrum Sztuki MosciceJuż 26 kwietnia 2014 roku w Centrum Sztuki Mościce odbędzie się premierowy koncert promujący materiał zawarty na płycie zatytułowanej "Karolowe Pieśni".

Płyta "Karolowe Pieśni" to poezja Karola Wojtyły do muzyki Wojtka Klicha. W przeddzień kanonizacji Papieża Jana Pawła II zapraszamy na ucztę muzyki, poezji i bardzo pozytywnych energii.

"Karolowe Pieśni" wykona dwudziestoosobowy zespół muzyków, solistów i chórku. Koncert pełen energetycznych przekazów, ważnych myśli i czarujących refrenów, będzie okazją do refleksji ale też przeżywania radości.

W koncercie udział wezmą:

Wojciech Klich - kompozycje, aranżacje, gitary, śpiew;
Bartłomiej Rojek - perkusja;
Jerzy Drobot - bas,
Rafał Guzik - instrumenty klawiszowe,
Sylwester Malinowski - instrumenty perkusyjne,

Soliści: Sławek Ramian, Magda "Ruda", Stalmach (Przystanek Mrówkowiec), Patryk "Dziunek" Wroński ( Mango Collective), Monika Stec

Zespołowi towarzyszyć będzie dziesięcioosobowy Karolowy Chór pod dyrekcją Tomka Steca.

Bilety na koncert w cenie 30 złotych normalny i 20 złotych ulgowy nabywać można na stronie http://www.csm.tarnow.pl/aktualnosci,631,karolowe-piesni-koncert.html.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.