Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kari Amirian zagra w Tarnowie!

Kari Amirian (fot. Anna Bloma)W czwartek 22 sierpnia wyjątkowa wokalistka, kompozytorka i producentka KARI Amirian zagra koncert w Pubie Pretekst w Tarnowie. Będzie to kolejny występ podczas trasy zorganizowanej w ramach odsłony kampanii marki Lech Premium „Lech dla pozytywnie nastrojonych”.

Producent marki Lech do współpracy zaprosił jednych z najpopularniejszych i zjawiskowych artystów w kraju, wśród nich znalazła się KARI, zgodnie nazywana przez krytyków „objawieniem polskiej sceny muzycznej”.

W Tarnowie KARI zagra akustyczny koncert, podczas którego oprócz piosenek z pierwszej płyty, wokalistka podzieli się tym, co stworzyła w ostatnich miesiącach. Na scenie wraz z KARI pojawi się John Pullan (d), Janek Stokłosa (vc) oraz kolektyw Wooom (visuals).


Kari Amirian – singer/songwriterka, eksperymentatorka, często porównywana do skandynawskich artystek. Lubi gdy organiczne brzmienia łączą się z elektroniką. Sama tworzy, aranżuje i produkuje. Uznana przez dziennikarzy za jeden z najważniejszych debiutów 2012 roku, co zaowocowało zdobyciem głównej nagrody magazynu HIRO 2012 oraz nominacją do Fryderyka w kategorii debiut roku.

Na jej debiutanckiej płycie znalazło się 12 wyjątkowych utworów, w stylu niespotykanym do tej pory na polskiej scenie muzycznej. Krytycy i fani stawiają ją w jednym szeregu z artystkami takimi jak: Stina Nordenstam, Feist, Bat For Lashes, Lykke Li, Agnes Obel, a nawet Bjork. Artystka zagrała wiele koncertów w całej Polsce, w tym na największych festiwalach w kraju.

Po wydaniu albumu „Daddy Says I’m Special”  (Nextpop/EMI) KARI nie spoczęła na laurach. Poszukuje nowych inspiracji i brzmień, rozwija się muzycznie. Obecnie w Wielkiej Brytanii kończy nagrywać kolejny album, którego premiera planowana jest na jesieni tego roku!

Youtube:
LIVE: http://www.youtube.com/watch?v=WaPsxCgrKBQ
Too Late: http://www.youtube.com/watch?v=3qFD7Eq8x40

Facebook:
www.facebook.com/KariAmirian


Godz.: 20.00
Wstęp Wolny

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.