Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kanadyjski The Dreadnoughts w Piwnicach TCK [10.02]

Kanadyjski The Dreadnoughts w Piwnicach TCK10 lutego (czwartek) o 19:00 zapraszamy do Piwnic TCK sympatyków ska, punka, polki, folku na koncert kanadyjskiej formacji THE DREADNOUGHTS, która w ramach POLKA'S NOT DEAD TOUR w styczniu i lutym odwiedza Europę, dając w Polsce 4 koncerty, w tym jeden w Tarnowie. Przed nimi wystąpi słowacki zespół NAHODNI ZNAMI (Preszow) oraz podkarpacki OSC (Dydnia).

Bilety w cenie 20 zł. w przedsprzedaży od 14 stycznia w Biurze Obsługi TCK - Rynek 5.
 

Muzyka THE DREADNOUGHTS, to mega wybuchowa mieszanka stylów muzycznych. Mamy tu korzenną muzykę folk, szanty, muzykę żydowską, ukraińską z punkowym wykopem i niekiedy nawet metalowym brzękiem. Ich koncerty przenoszą cię w inny wymiar - Pirackie wyczyny, Poszukiwania Skarbów, porwań, łupów i nieodkrytych lądów. Polecamy fanom muzyki w stylu Gogol Burdello, Korpiklaani, Dropkick Murphys... Zespół na swoim koncie ma 3 albumy: "Legend Never Dies" (2007), "Victory Square" (2009), "Polka's Not Dead" (2010) oraz EP'kę "Cyder Punk Unite" (2010).

Jak się o nich mówi: powstali w 2006 roku po wielu pintach taniego piwa w East Vancouver w najbardziej nieprzyjemnym pubie. The Dreadnoughts łączy szanty z irlandzkimi brzmieniami oraz solidnym, miażdżącym wnętrzności street punkiem. Określają się jako banda nieprzystosowanych pijaków, którzy pozostają wierni starożytnym balladom oraz histerykom, którzy niegdyś opłynęli cały świat - a wszystko w hałasie nowoczesnego punku pełnego huligańskiej furii. Zespół rozpoczął od połączenia muzyki celtyckiej z punkiem w wykonaniu dziadków The Real McKenzies, i od tamtej pory nigdy się z tego nie wycofali. Skrzypki, akordeon, mandolina, flażolet irlandzki, gitary i perkusja. W każdej dziurze, w której zagrali, stawali się niezwykle znani ze swoich pełnych mocy, chaotycznych wystąpień na żywo. W ciągu krótkich trzech lat powoli, ale pewnie, dołączyli do kanadyjskich legend punk rocka.

THE DREADNOUGHT dał się już poznać polskiej publiczności m.in. podczas rewelacyjnie przyjętego koncertu na Przystanku Woodstock w 2010 r.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.