Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabaretowa Noc Listopadowa telewizyjnym sukcesem

Kabaretowa Noc Listopadowa telewizyjnym sukcesemMimo meczu z Włochami, „Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2011” miała świetną oglądalność. Poniżej prezentujemy ciekawą statystykę w tym temacie.

I cz. 20.2% udziałów
II cz. 25.4%
III cz. (w sobotę) 16.4%

W grupie komercyjnej obejrzało nas ponad 1.3 mln osób, w całej grupie widzów - ponad 3,6 mln!

Miasto Tarnów wspólnie z impresariatem Zrób Kabaret oraz TVP zorganizowało Kabaretową Noc Listopadową - jedną z najważniejszych i najchętniej oglądanych imprez kabaretowych. Transmitowana na żywo przez TVP2 wieczorem 11 listopada impreza stanowiła dla widzów doskonałą alternatywę wobec transmisji związanych ze Świętem Niepodległości. Specjalnie przygotowany na tę okazję scenariusz napisany przez Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) zapewnił wysoki poziom rozrywki, która z dystansem i ze smakiem podchodzi do najpoważniejszych zagadnień. Potwierdzają to co roku doskonałe wyniki oglądalności.

Do udziału w programie obok najpopularniejszych artystów kabaretowych zapraszani są również cenieni aktorzy jak np. Andrzej Grabowski, Kinga Preis, Tomasz Kot, oraz wokaliści (Mariusz Lubomski, Czesław Śpiewa). Wszystko to sprawia, że koncert ma niepowtarzalną atmosferę i tworzy nową jakość wśród imprez rozrywkowych. Kanwę scenariusza Kabaretowej Nocy Listopadowej 2011 stanowił film Rejs.

Całość do obejrzenia na:
Cz. 1 - http://www.youtube.com/watch?v=aTMHnElOR24
Cz. 2 - http://www.youtube.com/watch?v=2Mnb6T0UllA
Cz. 3 - http://www.youtube.com/watch?v=bsRTA2fTrE4

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.