Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2012

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2012Kabaretowa Noc Listopadowa to jedna z najważniejszych i najchętniej oglądanych imprez kabaretowych. Transmitowana na żywo przez TVP2 wieczorem 11 listopada stanowi dla widzów doskonałą alternatywę wobec transmisji związanych ze Świętem Niepodległości.

Specjalnie przygotowywany na tę okazję scenariusz, pisany przez Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju), zapewnia wysoki poziom rozrywki, która z dystansem i ze smakiem podchodzi do najpoważniejszych zagadnień.

 


Podczas tegorocznej Kabaretowej Nocy Listopadowej - Tarnów 2012 wystąpią:
- Kabaret Moralnego Niepokoju
- Kabaret Ani Mru-Mru
- Artur Andrus
- Grupa MoCarta
- Kabaret Jurki
- Kabaret Smile
- Affabre
- Arkadiusz Janiczek (gościnnie z KMN)

Skład występujących może ulec zmianie.
Ze względu na telewizyjny charakter imprezy możliwe miejsca z ograniczoną widocznością.

Centrum Sztuki Mościce ul. Traugutta 5
Niedziela 11 listopada, godz. 18:30 - 23:00
Transmisja na żywo w TVP

Bilety: 90, 140, 180 zł do nabycia: biletynakabarety.pl

IDEA PROGRAMU
Kiedyś „projekt” zgodnie z prawdziwym znaczeniem tego słowa opisywał rzecz do zrobienia w przyszłości, coś, co jest w sferze planów. Dziś „projektem” nazywa się wszystko co istnieje w teraźniejszości”. Nie ma już „Wystawy Witkacy” tylko „Projekt Witkacy”. Prowadzone już działania na rzecz rozwoju i promocji Bieszczadów nazywa się rzecz jasna „Projekt Bieszczady” itd., itp. My idziemy jeszcze dalej i postanowiliśmy projektem nazwać to, co istniało 80 lat temu, czyli początki II Rzeczpospolitej. Tak powstał „Projekt II RP” .

To będzie bardzo specyficzny projekt, obejmujący w przedwojennej formie też zjawiska współczesne, pokazujący, jak wiele nas łączy z naszymi przodkami, jakie są nasze polskie uniwersalne i ponadczasowe cechy i zachowania. Wszystko to z uśmiechem, humorem i lekkością charakterystyczną dla legendarnych przedwojennych kabaretów „Qui pro quo” czy „Morskie oko”. Poszukamy współczesnych odpowiedników Ordonki, Zuli Pogorzelskiej, Szczepcia i Tońcia, Mariana Hemara, Fryderyka Jarosy’ego, Eugeniusza Bodo.

Scenariusz: Robert Górski
Reżyseria: Beata Harasimowicz

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.