Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2011

Kabaretowa Noc Listopadowa - Tarnów 2011Miasto Tarnów wspólnie z impresariatem Zrób Kabaret oraz TVP organizuje Kabaretową Noc Listopadową - jedną z najważniejszych i najchętniej oglądanych imprez kabaretowych.

Transmitowana na żywo przez TVP2 wieczorem 11 listopada impreza stanowi dla widzów doskonałą alternatywę wobec transmisji związanych ze Świętem Niepodległości. Specjalnie przygotowany na tę okazję scenariusz pisany przez Roberta Górskiego (Kabaret Moralnego Niepokoju) zapewnia wysoki poziom rozrywki, która z dystansem i ze smakiem podchodzi do najpoważniejszych zagadnień. Potwierdzają to co roku doskonałe wyniki oglądalności. Do udziału w programie obok najpopularniejszych artystów kabaretowych zapraszani są również cenieni aktorzy jak np. Andrzej Grabowski, Kinga Preis, Tomasz Kot, oraz wokaliści (Mariusz Lubomski, Czesław Śpiewa). Wszystko to sprawia, że koncert ma niepowtarzalną atmosferę i tworzy nową jakość wśród imprez rozrywkowych. Kanwę scenariusza Kabaretowej Nocy Listopadowej 2011 będzie stanowić film Rejs.

Potwierdzeni wykonawcy:
- Kabaret Moralnego Niepokoju
- Grupa MoCarta
- Kabaret Neo-Nówka
- Ireneusz Krosny
- Kabaret Jurki
- Marcin Wójcik (Ani Mru Mru)
- Grzegorz Halama
- Stanisław Tym

Prowadzenie: Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju)
Scenariusz: Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju)
Reżyseria: Beata Harasimowicz (TVP)

Termin przedstawienia: 11 listopada 2011 godz. 20.00 - 23.00
Miejsce: Centrum Sztuki Mościce

Bilety: biletynakabarety.pl

Info: UMT

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.