Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

Kabaretowa Noc Listopadowa 2013

Kabaretowa Noc Listopadowa 2013Święto Niepodległości z ogromną dawką dobrego humoru! Najsłynniejsze polskie kabarety na jednej scenie. Wyjątkowa scenografia, błyskotliwe dialogi oraz scenariusz autorstwa Roberta Górskiego. Taka będzie tegoroczna, szósta edycja Kabaretowej Nocy Listopadowej.

Jako gospodarz widowiska wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Artyści przeprowadzą wyjątkowy casting do superprodukcji patriotycznej i przeniosą widzów w tajemniczy świat filmu. Do rywalizacji o najlepsze role staną Kabaret Ani Mru Mru, Smile, Ciach, Nowaki, PUK, Kabaret na koniec świata, Kabaret Chyba, aktorzy Michał Piela i Wojciech Solarz, tancerz i mistrz świata w stepowaniu Tomasz Pałasz oraz poeta i piosenkarz Piotr Bukartyk.

Potyczki gwiazd obejrzeć można 11 listopada w Centrum Sztuki Mościcie w Tarnowie oraz na ekranach telewizorów. Program na żywo transmituje współorganizator imprezy, TVP 2.

11 listopada 2013, TVP 2, część pierwsza godz. 20.08, część druga21.12, część trzecia 22.16.

Wystąpią:
Kabaret Moralnego Niepokoju
Kabaret Ani Mru Mru
Kabaret Ciach
Kabaret PUK
Kabaret Chyba
Kabaret Nowaki
Kabaret Smile
Kabaret na koniec świata
Michał Piela
Piotr Bukartyk
Wojciech Solarz

Bilety do nabycia na stronie www.biletynakabarety.pl w cenie 90 zł, 140 zł i 180 zł.

UWAGA!
Realizacja TV – ograniczona widoczność z niektórych miejsc na widowni. Zakup biletu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody widza na wykorzystanie wizerunku.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.