Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabareton ze śmieszną ceną biletu

Kabareton ze śmieszną ceną biletuIV Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy już w czwartek, 15 maja, o godz. 18.00 w Teatrze im. L. Solskiego. Na scenie zobaczymy kabarety Comedy MenShow i poProstu. Oprócz występów artystów, śmieszna jest także cena biletów – 5 zł do kupienia w kasie teatru.

Początek Juwenaliów Tarnowskich 2014, to czwarta edycja Juwenaliowego Przedwieczoru Kabaretowego. W tym roku na dużej scenie Teatru im. L. Solskiego zobaczymy kabaret Comedy MenShow z Krakowa i kabaret poProstu z Radomia.

Bilety w śmiesznie niskiej cenie 5 zł dla wszystkich, dostępne są w kasie Teatru im. L. Solskiego, w godzinach: 9.00-17.00, tel. 14 688 32 87.

 

Kompleksowe informacje o tegorocznych Juwenaliach Tarnowskich na specjalnej podstronie www.nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2014.html w serwisie NocnyTarnow.pl, a takze na oficjalnej stronie www.juwenaliatarnowskie.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.