Polecane imprezy

Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabaret JURKI w Tarnowie (występ odwołany)

Kabaret JURKI w Tarnowie30 maja o godz. 20:00 zapraszamy na Wieczór Kabaretowy z Kabretem JURKI z Zielonej Góry. Kabaret zaprezentuje się w Tarnowie z nowym programem „Reżyser”.

Czy kabaret to teatr, improwizacja, jawa, sen, życie czy sztuka jakaś? Pewnie wszystkiego po trochu, a w te różne światy i stany wciąga nas kabaret JURKI poprzez postać Reżysera, Aktorki i Aktora. Tych troje, z wszelkimi ludzkimi i zawodowymi ułomnościami i zdolnościami, w zderzeniu z tym co zostało perfekcyjnie przygotowane, a tym, co pojawia się tu i teraz to wybuchowa mieszanka humoru i treści, tak charakterystycznych dla kabaretu JURKI.

"Mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktują odbiorców, dbając nie tylko o treść ale i formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą zostało zrobione specjalnie dla nich. JURKI reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996r na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę. Ich kolejne programy mają już inną formę, ale tak samo świetne pomysły."
Agnieszka Kozłowska

Z przyczyn niezależnych od organizatora, planowany na 30 maja występ kabaretu JURKI w Marzeniu zostaje odwołany. Posiadacze zakupionych biletów mogą je zwrócić w miejscu nabycia.

Nagrody:
2007 I nagroda dla Agnieszki Litwin-Sobańskiej na IV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w kategoriiinterpretacji za wykonanie piosenki Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego "Dziewica Anastazja".

2005 III nagroda dla kabaretu Jurki oraz nagroda Ukrytego Jurora na FESTIWALU KABARETOWYM RYJEK W RYBNIKU, I nagroda dla Wojciecha Kamińskiego w KONKURSIE PIOSENKI KABARETOWEJ na FESTIWALU KABARETOWYM DEBEŚCIAK w Dąbrowie Górniczej.

2004 III nagroda dla Agnieszki Litwin na I OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIOSENKI KABARETOWEJ O.B.O.R.A w Poznaniu oraz nagroda Rektora ASP w Poznaniu - Wojciecha Mullera, nagroda indywidualna dla Agnieszki Maryli Litwin za koństrukcję postaci - w KONKURSIE KABARETOWYM PRZEWAŁKA w Wałbrzychu.

2003 Grand Prix dla znanego Wojtka Kamińskiego (ex-equo z Grzegorzem Halamą) IV OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU SZTUKI ESTRADOWEJ w Warszawie.

2001 wyróżnienie dla Przemysława Żejmo na FESTIWALU FILMÓW KRÓTKOMETRAŻOWYCH w Krakowie za film "Dzikość serca", II nagroda dla Przemysława Żejmo na V PRZEGLĄDZIE FILMÓW AMATORSKICH w Warszawie JUTRO FILMU.

1997 nagroda Programu III Polskiego Radia na FESTIWALU KABARETOWYM MULATKA w Ełku.

1996 I nagroda na PRZEGLĄDZIE KABARETÓW PaKA w Krakowie, II nagroda na LIDZBARSKICH BIESIADACH HUMORU I SATYRY w LIDZBARKU WARMIŃSKIM.

1995 Grand Prix na FESTIWALU KAABRETOWYM MULATKA w Ełku.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.