Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Kabaret Ani Mru-Mru w Tarnowie z programem „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów”

Kabaet Ani Mru-Mru w Tarnowie„Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” to najkrótsza charakterystyka zblazowanych gwiazd. Po wielu latach występów kabaretowych na całym świecie, niezliczonych realizacjach telewizyjnych i zaskarbieniu sobie sympatii fanów kabaret Ani Mru-Mru mógłby do tej grupy dołączyć. Jest jednak dokładnie odwrotnie , a swoim nowym programem, pod właśnie takim tytułem - „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdami, a mistrzami rozbawiania w najlepszej formie.

Podczas niespełna dwugodzinnego występu na scenie nie zabraknie brawurowego wykonania muzyki ludowej, widzowie usłyszą rockową opowieść o życiu kabareciarza, dowiedzą się kto w kabarecie najbardziej dba o dietę, co można robić w domu spokojnej starości i jak zwykle będą mogli uczestniczyć w programie, a niektórzy zabiorą ze sobą wyjątkową pamiątkę.

Widzowie w Tarnowie będą mogli ocenić „Nudę, rutynę i odcinanie kuponów” jako jedni z pierwszych już 5 czerwca (worek) o godz. 20:00.

Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1
Godz. 20:00

Bilety w cenie 50 zł do nabycia:
- CSM ul. Traugutta 1 tel. (14) 633 46 00
- www.biletynakabarety.pl
- www.kupbilecik.pl

Informacje i zamówienia grupowe 601 500 545

Konkurs: wygraj zaproszenia >>kliknij

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.