Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Juwenalia Tarnowskie odbędą się zgodnie z planem

Juwenalia Tarnowskie odbędą się zgodnie z planemIntensywne opady deszczu nie wpłynęły na przygotowania muzycznego Juwenaliów Tarnowskich. Tereny klubu sportowego Błękitni są suche. Zgodnie z planem, w niedzielę, na juwenaliowej scenie zagrają m.in. Bracia Figo Fagot, Vavamuffin, Lepsze Żbiki z Alkopoligami. Impreza potrwa do północy.

Piknik Studencki z Festiwalem Dobrego Piwa Al. Capone i koncertami

miejsce: stadion KS Błękitni, ul. Piłsudskiego 32

data: niedziela, 18 maja, od godz. 14.00-00.00

bilety: 10 zł do kupienia w kasie KS Błękitni. Studenci PWSZ z legitymacją wstęp wolny

Na studentów i mieszkańców czekać będą liczne atrakcje piknikowe, m.in. kula "zorba", pokaz balonowy przygotowany przez Lotniczą Ekspedycję Historyczną Marka Roleskiego z konkursem, w którym do wygrania będzie przelot balonem! Ciekawym dodatkiem do piknikowego klimatu będzie catering oraz Festiwal Dobrego Piwa Al. Capone z możliwością degustacji niszowego piwa – świeżo warzone i pochodzące z małych, polskich browarów. Dla osób nieprzepadających za smakiem goryczy serwowane będą piwa smakowe.
 

ok. godz. 14.00 otwarcie bram

ok. godz. 16.00- 17.45 Wasabi, Need more clouds
ok. godz. 18.00-19.00 Bracia Figo Fagot
ok. godz. 19.30-20.10 Sayes
ok. godz. 20.20-21.55 Vavamuffin
ok. godz. 22.00 występ hip hopowego zespołu tanecznego EVE CREW

ok. godz. 22.10-22.30 Lajt i Tafel JTS
ok. godz. 22.30-00.00 raperzy z Alkopoligami: Kuba Knap i Emil G. z Dj Willy Mąką oraz LJ Karwel i Gruby Józek z Dj Lazy One. 
ok. północy:  zakończenie Juwenaliów Tarnowskich 2014 i after party w Blue Velvet Club, przy ul. Krakowskiej 8.

 

Kompleksowe informacje o tegorocznych Juwenaliach Tarnowskich na specjalnej podstronie www.nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2014.html w serwisie NocnyTarnow.pl, a takze na oficjalnej stronie www.juwenaliatarnowskie.pl

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.