Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Juwenalia Tarnowskie już w tym tygodniu!

Juwenalia Tarnowskie już w tym tygodniu!Święto studentów czas zacząć! Czekają nas ekscytujące dni w których każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwsza impreza wiążąca się z Juwenaliami, będzie miała miejsce już w czwartek w klubie Alfa. Będą to Studenckie Bansonalia - Balon Party, czyli nagrody pieniężne ukryte w balonach. Start imprezy od godziny 20:00.

Piątek to dzień (lub raczej wieczór) kinomaniaków. Nocny Maraton Filmowy to pokaz trzech filmów wybitnego, genialnego, a zarazem ekstentrycznego Stanleya Kubricka – nieżyjącego już amerykańskiego reżysera, scenarzysty, fotografa, montażysty czy producenta, słynącego ze swojego maniakalnego perfekcjonizmu. Z pośród nielicznych obrazów tego twórcy, studenci musieli wybrać jedynie trzy, co komplikuje o tyle sprawę, że w zasadzie wszystkie jego obrazy można uznać za wybitne. Będziemy mogli obejrzeć: Full Metal Jacket – film o demoralizującym obliczu wojny, Mechaniczną Pomarańczę – antyutopijną adaptację powiesci o tym samym tytule, oraz Lśnienie – jeden z najbardziej kultowych horrorów wszechczasów z wymykającym się wszelkim ramom krytyki z Jackiem Nicholsonem. Nie pozostaje nic innego jak pogratulować gustu organizatorom.

W piątek będzie miała miejsce kolejna klubowa odsłona Juwenaliów – również w klubie Alfa, podczas której będziemy się bawić przy muzyce R&B serwowanej przez Dj'a Żusto z Nowego Sącza.

Sobota to dzień oficjalnego otwarcia Juwenaliów. Tym razem organizatorzy zapraszają nas do Tarnowskiego Teatru im. L.Solskiego, na którego deskach odbędzie się Juwenaliowy Przedwieczór Kabaretowy z udziałem: Grzegorza Halamy (popularnego Pana Józka, chodź równiego zabawnego w swych monologach czy piosenkach), Grupa Ad Hoc oraz Kabaret Trochę Powagi. Fanów przedniego humoru zapraszamy na godzinę 17:00.

Niedziela to finalny dzień Juwenaliów oraz maksymalna eskalacja wydarzeń odbywających się w ramach ich obchodów. O godzinie 14:00 na stadionie K.S. "Błękitni" (obok Parku Wodnego TOSIR) rozpocznie się Piknik Studencki, podczas którego odbywać się będą konkursy z nagrodami, rózne gry i zabawy sportowe jak paintball, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo w specjalnych strojach, czy też strzelanie z łuku. Pojawi się również stoisko wizażystek, a czas spędzany na pikniku urozmaicą występy dziewczyn z grupy tanecznej The M4 Dance. Będzie można także smacznie zjeść czy napić się piwa.

Późnym popołudniem rozpoczną się koncerty lokalnych zespołów, które będą supportem dla głównych gwiazd muzycznych imprezy – Stard Guard Muffin & Kamil Bednarek (18:00) oraz Strachy na Lachy (20:00). Tuż po zakończeniu koncertów przenosimy się do klubu Alfa na afterparty w klimatach retro, którego początek przewidziany jest na godz. 22:00.


Zdjęcia z Juwenaliów Tarnowskich zapewnią fotoreporterzy NocnyTarnow.pl

Szczegółowy program, a także więcej komentarzy po kliknięciu w poniższy link:
http://nocnytarnow.pl/juwenalia-tarnow-2011.html

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.