Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Julia Marcell z Paszportem Polityki

Julia Marcell z Paszportem PolitykiTarnowskie Centrum Kultury z wielką przyjemnością odnotowało fakt nagrodzenia Julii Marcell za autorskie i nowoczesne podejście do tworzenia muzyki. Tarnowska publiczność miała możliwość dwukrotnie uczestniczyć w koncertach Laureatki organizowanych w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury.

Drugi koncert, który odbył się w listopadzie 2011 r. promujący fantastyczny, doceniony przez publiczność i krytykę (w grudniowym podsumowaniu roku serwisu Onet.Muzyka Marcell została uznana za autorkę najlepszej polskiej płyty i piosenki) album „June” był najlepszym koncertem muzyki alternatywnej, jaki miał miejsce w Piwnicach TCK w ubiegłym roku.

Warto dodać również, że o oprawę muzyczną Gali zadbał m.in. debiutujący na tarnowskiej scenie z zespołem jazzowym Up To Date - skrzypek Adam Bałdych.

Info: TCK

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.