Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Julia Marcell - Sentiments Tour - Kino Marzenie (22 XI)

Julia Marcell - Sentiments Tour - Kino Marzenie (22 XI)Julia Marcell wokalistka i skrzypaczka ponownie wystąpi w Tarnowie. Laureatka Paszportu Polityki, Nagrody Artystycznej m. Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego, Fryderyka, tym razem zaprezentuje swój najnowszy album pt. "Sentiments", który początkiem października trafił na półki sklepów muzycznych.

Kino Marzenie (Tarnów, Staszica 4), 22.11.2014 r., godz. 20.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 30 zł do nabycia w kasie kina Marzenie oraz on-line (www.tck.pl).

Nowa płyta Julii Marcell to bardzo osobista, najciemniejsza w jej dotychczasowym dorobku opowieść. Jest to również płyta o zupełnie nowym brzmieniu.  Nagrana na żywo w Berlinie, wyprodukowana przez Julię i Thomasa Fietza łączy świeżość i energię koncertowego składu, z bardzo przemyślanymi, zredukowanymi aranżacjami. 
Artystka opowiada o albumie: "Jest to płyta o dużej rozpiętości emocjonalnej, na której to co bardzo osobiste miesza się z tym wykreowanym, wymyślonym, a jedno pracuje na drugie. Jak we wspomnieniach, w których wypełnia się własną wyobraźnią, to, co się zapomniało, nawet nie zdając sobie z tego sprawy."
Nowy album Julii Marcell ukazał 6 października.

Nagrań dokonało dwóch realizatorów dźwięku: Ingo Krauss i Thomas Stern, zaś miksem i masteringiem zajął się Doug Henderson, który z tych uchwyconych z premedytacją, brudnych, przesterowanych brzmień zbudował przestrzeń o dużej głębi i tajemnicy. Julii towarzyszył zespół, z którym na co dzień gra koncerty: Anna „Mandy” Prokopczuk na altówce i w chórkach, Thomsen Slowey Merkel na basie oraz Thomas Fietz i Sebastian Schmidt na perkusji. Gościnnie wystąpili: Maya Solovey, Samuel Vance-Law z Dear Reader oraz Kristof Hahn, gitarzysta Swans, który zagrał na lap steel w piosence „Piggy Blonde”.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.