Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Jerzy Dudek otworzy Com-Com Zone przy Gemini Park Tarnów

Jerzy Dudek otworzy Com-Com Zone  przy Gemini Park TarnówZapraszamy na wielkie otwarcie Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów w niedzielę, 13 października! Przyjdź do Gemini Park Tarnów, poznaj najnowszą ofertę Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów i weź udział w konkursach z nagrodami. Gościem specjalnym będzie Jerzy Dudek.

Na niedzielne popołudnie, 13 października zotała przygotowana nie lada atrakcja dla wszystkich wielbicieli sportu i aktywnego stylu życia. Z okazji otwarcia Centrum Rozwoju Com-Com Zone, w Gemini Park pojawi się Jerzy Dudek! Spotkanie z najlepszym bramkarzem Reprezentacji Polski rozpocznie się o godz. 14.00. Przez cały dzień do dyspozycji klientów będzie stoisko Com-Com Zone, gdzie odbędzie się prezentacja sprzętu sportowego oraz liczne konkursy z nagrodami.

Centrum Rozwoju Com-Com Zone Tarnów mieści się w tarnowskiej siedzibie SIEMACHY przy ul. XVI Pułku Piechoty 12. Nowoczesne centrum sportowe ukierunkowane na modelowanie sylwetki, gwarantuje świetne warunki do czynnego spędzania czasu, dbania o kondycję fizyczną oraz wszechstronnego rozwoju. Do dyspozycji wielbicieli aktywnego stylu życia przeznaczona jest doskonale wyposażona, klimatyzowana siłownia oraz dwie sale fitness, których grafik wypełniają zajęcia od aerobicu, aż po popularną zumbę, a także nowość – sauny!
Com-Com Zone Tarnów to nowoczesny obiekt sportowy zapewniający wszystkim pasjonatom zdrowego stylu życia efektywny trening, relaks i doskonałą zabawę. Właścicielem marki Com-Com Zone jest Stowarzyszenie SIEMACHA.


Wielkie otwarcie Com-Com Zone Tarnów z udziałem Jerzego Dudka:
Niedziela, 13 października 2013r.
Godz. 10.00 – 18.00
Godz. 14.00 – spotkanie z Jerzym Dudkiem

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.