Polecane imprezy

Studencka środa- Kwazar Bowling Club
Karaoke - Klub Balanga
Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Jeden weekend - dwa wieczory filmowe, czyli finał Wakacyjnego Kina!

altNajbliższy weekend w Parku Sanguszków zapowiada się bardzo atrakcyjnie. To za sprawą dwóch wieczorów filmowych. W sobotę o godzinie 20.30 na widzów Wakacyjnego Kina spotkanie z dwoma polskimi filmami – będzie to „Dzień Świra” oraz „Rejs”. Natomiast następnego dnia – w niedzielę – grupa Made in Tarnów zaprasza na kino familijne o godzinie 19.30. Znana i lubiana komedia animowana „Madagaskar” przyciągnie zarówno młodszych, jak i starszych widzów. W niedzielę już od godziny 17 można przyjść do Parku Sanguszków ze swoimi pociechami – przygotowano wiele atrakcji dla najmłodszych.

- Przed nami ostatnie spotkania z cyklu Wakacyjnego Kina. W ten weekend każdy znajdzie coś dla siebie. Kino familijne to kolejna nowość naszego kina. O pojawieniu się kinowych atrakcji dla dzieci zadecydowali również nasi widzowie.  - mówi Karolina Mochylska, organizatorka Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków.

Tegoroczna edycja Kina dobiega końca. W weekend dwa finałowe wieczory filmowe. Organizatorzy zapewniają, że kino nieustannie będzie się rozwijało. Nie wykluczają także, że pojawią się w przyszłym roku nie tylko w Parku Sanguszków, ale też w innych częściach miasta.

Wakacyjne Kino gości w Parku Sanguszków już po raz trzeci. Plenerowe projekcje filmowe to propozycja  spędzenia wolnych  wieczorów dla wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Wybrana lokalizacja dodatkowo podkreśla niepowtarzalny klimat  przedsięwzięcia. Jest to miejsce, gdzie można wybrać się z rodzina, znajomymi, czy sympatią. Wszystko po to, by spędzić niezwykły wieczór pod gwiazdami.

Celem projektu jest upowszechnianie kultury wśród mieszkańców miasta, jak także pokazywanie alternatywnego spędzania wolnego czasu, dlatego wstęp na wszystkie projekcje filmowe jest całkowicie za darmo. Wystarczy zabrać ze sobą koc, znajomych oraz dobry humor. Jak zapewnia grupa Made in Tarnów to wszystko wystarczy, by spędzić wyjątkowe wieczory w Parku Sanguszków.

Więcej informacji: www.facebook.com/WKwPS

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.