Polecane imprezy

Ostra PROMOCJA - McDoner Kebab
Karaoke - Klub Balanga
Studencka środa- Kwazar Bowling Club

KALENDARZ IMPREZ

<<  Pazdziernik 2016  >>
PnWtSrCzPtSbNd
       2
      

Jarmark Bożonarodzeniowy [22.12] Rynek w Tarnowie

Jarmark Bożonarodzeniowy

Możliwość zakupu wyrobów regionalnych, występy kolędników oraz koncert, który zaskoczy swoją różnorodnością to atrakcje przewidziane na Jarmark Bożonarodzeniowy, który rozpocznie się w najbliższą środę 22 grudnia na tarnowskim Rynku.

Wstęp wolny

Program imprezy:

O godzinie 12.00 w podcieniach Muzeum Okręgowego otwarty zostanie Kiermasz Świąteczny, którego oferta to m.in.: ozdoby świąteczne, kartki okolicznościowe, ozdobne aniołki, wyroby spożywcze regionalnych gospodarstw agroturystycznych: pieczywo, miody, wyroby zielarskie, domowe wypieki.

Od godziny 13.00 będzie rozdawane świąteczne siano, wystąpi także zespół regionalno - kolędniczy KUMOTRY.
Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. Na Rynku pojawi się zagroda z żywymi zwierzętami, takimi jak: lamy, osły i najmniejsze konie świata z gatunku falabella. Będzie też okazja przejechania się na kucyku.

O godzinie 17.00 z repertuarem kolędowym wystąpi na scenie tarnowski chór GOS.PL oraz zespół jazzowy BIG CONTEST BAND.
Po nim zobaczymy gwiazdę wieczoru – góralski zespół TURNIOKI. Grupa łączy muzykę góralską z innymi gatunkami muzyki, takimi jak: rock, jazz, reggae. Zespół wydał 3 płyty autorskie i dwie z innymi wykonawcami, zagrał ponad 700 koncertów w kraju i zagranicą.

Imprezę organizuje Urząd Miasta Tarnowa, Tarnowskie Centrum Kultury, przy współpracy z Tarnowskim Centrum Informacji, Muzeum Okręgowym oraz Starostwem Powiatowym.

Wykorzystanie, przetwarzanie, powielanie, modyfikacja i publikacja treści zawartych w serwisie NocnyTarnow.pl, jak również wykorzystanie ich zawartości w jakikolwiek sposób wymaga uprzedniej pisemnej zgody wydawcy.

Created: Tom X.